Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Музика крізь час… у Чернігові    


У Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 7 грудня 2015 року відбувся КОНЦЕРТ «МУЗИКА КРІЗЬ ЧАС» АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ “ФІЛАРМОНІЯ”, художній керівник та головний диригент, заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач.

У концерті прозвучали твори: Л. Бетховен. Симфонія № 9 ре мінор (скорочена версія без хору та солістів), музика з кінофільмів («Новий апокаліпсис», «Вогняні колісниці», «Бетмен», «Лихоманка суботнього вечора», «Ігри тронів», «Зоряний шлях», «Брудні танці», «Англійський пацієнт», «Парк Юрського періоду», «Чоловічий стриптиз», «Звіяні вітром», «Рожева пантера»).

SAM_5753Програма концерту складена з творів, різних по жанру та часу написання. Вона створює мозаїку, своєрідний музичний колаж з фрагментів музичних програм, які академічний симфонічний оркестр «Філармонія» гратиме під час гастрольного турне по Європі. Цих програм сім. У польських містах Кракові, Познані, Варшаві, Лодзі, Вроцлаві та Гданську прозвучать 9 симфонія Бетховена та Карміна Бурана разом з Академічною хоровою капелою Українського радіо.

SAM_5754В Іспанії, Італії та Португалії академічний симфонічний оркестр гратимемо “Музику кіно”, “Музику Бродвею”, “Симфорок”, “АВВА”, “Музику Штраусів” та іспанську Ця надзвичайно складна та насичена подорож триватиме з 8 грудня до кінця січня. Тому так зарано академічний симфонічний оркестр «Філармонія» поздоровляє Вас, шановні друзі, з наступаючим Новим 2016 роком і бажає міцного здоров’я, достатку, миру, та обіцяє по приїзду радувати Вас новими концертами з українськими, закордонними солістами та диригентами.

 

Наступний концерт АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ “ФІЛАРМОНІЯ” відбудеться 6 лютого 2016 року о 17 годині.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/