Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Міжнародний турнір пам’яті Вадима Третьякова пройшов у Чернігові. Відео


На початку квітня у Чернігові відбувся 22 Міжнародний турнір з міні-футболу пам’яті Вадима Третьякова.

У цьогорічному турнірі взяли участь п’ять ветеранських команд: «Гомель» із братньої Республіки Білорусь, «Динамо» із міста Суми та колективи з Чернігівської області − «Ветеран» із Сираїв Козелецького району, «Темп-Ветеран» із Борзни і чернігівська «Десна».

футбол 8

Радість від зустрічі із давніми знайомими, футбольний азарт, дружні суперечки на футбольному полі, запекла, але цікава боротьба – саме такі емоції вирували цими вихідними у залі фізкультурно-оздоровчого комплексу.

Здавалося, що на футбольному полі не дорослі сорокарічні чоловіки, а юні хлопчаки, які дружними командами зібралися поганяти у футбол. А тому слова нашого гостя із Білорусі: «Не стареют душой ветераны» − на всі сто відсотків відповідають реальності.

Беззаперечним переможцем цьогорічного турніру стала команда із Гомеля, срібними призерами стали гравці сумського «Динамо», бронзу у нелегкій боротьбі виборола команда «Темп-Ветеран» із Борзни, четвертими стали гравці чернігівської «Десни», а п’ятими – команда «Ветеран» із села Сираї Козелецького району.

Організатори турніру відзначили також пам’ятними подарунками і найстаршого та найкращого гравців у кожній команді. Ними стали: Олександр Мінченко та Сергій Точілкін (команда «Гомель», м. Республіка Білорусь), Гоча Гогохія та Євгеній Катинов (команда «Темп-Ветеран», м. Борзна), Сергій Гриценко та Андрій Логвінов (команда «Динамо», м.Суми), Сергій Митвієнко та В’ячеслав Скиба (команда «Ветеран», с. Сираї), Юрій Надточій та Володимир Мацута (команда «Десна», м.Чернігів).

Футбольний турнір, організований Чернігівською обласною федерацією футболу, відбувся за підтримки партнерів: Торгового центру «Вена», Чернігівського державного технологічного університету, Миколи Бутка, Івана Леонова та Геннадія Риженка, голови Асоціації ветеранів футболу Чернігівської області Юрія Грузнова.

Наступного року ветерани знову планують зустрітися на футбольному полі, але вже на 23 Міжнародному турнірі пам’яті Вадима Третьякова.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/