Вторник, 19 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Міжнародної медалі Мігеля де Сервантеса удостоєні українці

Міжнародної медалі Мігеля де Сервантеса удостоєні українці


Вітаємо! Міжнародна медаль Мігеля де Сервантеса (Іспанія – США – Канада) за 2019 рік.

Арт-центр «Букісан» (Іспанія, Мадрид – Марбелья) та Міжнародний Арт-центр «Klas’s Arts Center San Francisco» (США, Сан-Франциско, голова міжнародного журі – Алекс Клас) щойно оголосили лауреатів Міжнародної літературно-мистецької медалі Мігеля де Сервантеса за 2019 р. Організатори та члени журі представляють три країни: Іспанію, США та Канаду.

Мігель де Сервантес Сааведра (1547—1616) – іспанський письменник, класик світової літератури, автор знаменитого «Дон Кіхота», який вважають першим сучасним романом та одним із найкращих творів світу.

Приємно, що серед нагороджених, знаних письменників із різних країн, є й наші співвітчизники. Отже, цьогорічними лауреатами почесної відзнаки за визначну літературну діяльність стали письменники:

Анхель Енсинас Мораль (Іспанія)

Ана Еухенія (Іспанія)

Тетяна Дзюба (Україна)

Сергій Дзюба (Україна)

Галимкаір Мутанов (Казахстан)

Роллан Сейсенбаєв (Казахстан)

Михайло Блехман (Канада)

Олена Ананьєва (Німеччина)

Щиро вітаємо цьогорічних лауреатів високої міжнародної нагороди!

До речі, в Іспанії та Болівії (це спільний міжнародний проект) готується до друку нині книга вибраних віршів відомих українських поетів із Чернігова Тетяни та Сергія Дзюби «Гріх любити неталановито» – іспанською мовою та рідною українською. Вірші українців талановито переклала знана поетеса і науковець, викладач університету в Болівії Галина Шитікова де Ескобар.

Олег Гончаренко,

письменник, перекладач, прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/