Суббота, 5 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Міні-завод з виготовлення небезпечного «зілля» виявили на Чернігівщині

Міні-завод з виготовлення небезпечного «зілля» виявили на Чернігівщині


Операція «Акциз-2018». Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, спільно із прокуратурою області, вже вдруге з початку цього року припинили діяльність незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.

Цього разу підпільний цех, в якому виробляли фальсифікат, був розташований у Прилуках, в приватному будинку.

Виробництво здійснювалось шляхом змішування спирту невідомого походження з водою та іншими харчовими домішками.

Загрозливим фактором для здоров’я споживачів було і те, що реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв здійснювалась не в традиційних скляних пляшках а в пластикових пакетах, так званих «bag-in-box», об’ємом по 10 та по 2 літри, а також у пластикових пляшках різного об’єму. При чому, на 2 літрових «bag-in-box» були нанесені логотипи елітних алкогольних напоїв («Finlandia» та ін.)

Потужність виявленої гуральні перевищувала 2 тисячі літрів фальсифікату щомісяця.

Злочинці, щоб реалізувати свою недоброякісну продукцію оптовим покупцям, використали мережу Інтернет. Реалізація незаконно виготовленої алкогольної продукції здійснювалась через відкриту сторінку в російській соціальній мережі «ВКонтакте» та з використанням мобільного додатку «Viber».

За результатами проведених 11 обшуків в місцях виготовлення і зберігання фальсифікату, а також в автомобілях, на яких здійснювалось його транспортування, із незаконного обігу вилучено 5 860 літрів спирту та 1 545 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв.

Крім цього, в ході проведених заходів також були вилучені обладнання для виготовлення сурогату, фурнітура, порожня тара для упаковки популярних елітних торгових марок, пластикові ємності із залишками рідини з характерним запахом спирту. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей перевищила 2 млн. гривень.

Прилуки_цех_податкова-спиртне_горілка (1)На даний час триває досудове розслідування по кримінальному провадженню, зареєстрованому за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Любов Ковальова


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/