Пятница, 18 июня 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Мешканці будинку проти відкриття ресторану під їхніми квартирами


Мешканці будинку у Чернігові, що розташований на розі проспекту Миру − вул.Коцюбинського, б`ють на сполох: на першому поверсі спритні бізнесмени хочуть відкрити ресторанний комплекс.

До цього тут існували різні промтоварні магазини, навіть банківська установа, але щоб харчувальний заклад – то вже занадто. Люди кажуть, що раніше, ставлячи відповідні підписи у «дозвільному» документі, вони погоджувались на те, що тут буде виключно промтоварний об`єкт і аж ніяк не пов`язаний з таким, діяльність якого шкодитиме їхньому здоров`ю.

А тому, коли вже справи підійшли впритул до реалізації бізнесово-ресторанного проекту, жителі будинку активно запротестували: ресторану тут не бути!

S302005018 липня вони зібралися біля свого під’їзду, аби обговорити подальші спільні дії, які охоплюються не лише акціями протесту, а й зверненнями до місцевої влади. Адже хто як не депутати можуть захистити тих, хто їх обирав до органів місцевого самоврядування?

Зазначимо, що ресторанний комплекс неподалік центральної площі міста намагається відкрити місцевий бізнесмен Андрій Осіковський − господар ресторану «Хряк», Чернігівської пивоварні  «BIERWELLE», а також пивного бару  «BUDDKA BAR», які справно функціонують і мають шалений попит у чернігівців та гостей міста. А втім ось що розповіли самі мешканці будинку №27 по проспекту Миру, де затівається облаштування ресторанного комплексу - дивіться відео.

Ми контролюватимемо подальший процес навколо «ресторанного» питання та інформуватимемо про це вас.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/