Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Мер Чернігова відновив через міськраду митний термінал, всупереч інтересам громади


Владислав Атрошенко відновив через міськраду діяльність митного терміналу, проти якого бореться громада Чернігова.

Депутати чернігівської міськради в результаті цинічного договорняка в кабінеті мера міста В.Атрошенка подовжили на чотири місяці діяльність скандального митного терміналу в центрі Чернігова. Про це повідомив секретар Чернігівської міської ради, представник фракції «Наш Край» Віктор Бистров, коментуючи несподівані результати сесії міськради.

До міжсобойчику вдалися депутати всіх фракцій, окрім «Нашого краю», зокрема й ті, хто декларував підтримку мешканців міста в боротьбі за закриття екологічно небезпечного терміналу під своїми вікнами.

Влада Чернігова та більшість представників громади у міськраді зневажили позицію людей, які захищають свої права на безпечне екологічне середовище. Мало не найбільшу активність у політичних торгах виявили фракції БПП, «Батьківщини» та «Демальянсу.

ТерміналДо речі, лідер «Демальянсу» Андрейченко, на думку політичних експертів, активно лобіює інтереси Берестового, одного з власників ТОВ «Термінал-Центру», який, подейкують, щедро підтримував цю силу під час виборчої кампанії. У згаданій ситуації позиція мера Чернігова Атрошенка має вкрай непереконливий і нещирий вигляд.

«Ми далі проти громади не підемо. Якби в Європі страждало 90 квартир – закрили би. Але в нашій економічній ситуації ми не можемо розкидатися... Тому ми продовжуємо оренду на 4 місяці», – наголосив Атрошенко. Відтак, він визнав, що продавлене ним у міськраді рішення суперечить інтересам громади. Атрошенко не приховує, що вкотре в Чернігові за його сприяння перемогли великі гроші та політичні маніпуляції, а не інтереси громади.

Хто проголосував за продовження оренди землі ТОВ «Термінал-центр»:

МЕР

Атрошенко Владислав Анатолійович.

БПП

Воробйов Сергій Олександрович

Левченко Інна Миколаївна

Летута Вячеслав Васильович

Дериземля Андрій Васильович

Старіков Роман Михейович

Гусак Регіна Вікторівна

Малець Наталія Іванівна

Батьківщина    

Бакшун Іван Миколайович

Акименко Віктор Васильович

Любухіна Ірина Анатоліївна

Антонов Олександр Сергійович

Кадіна Лариса Захарівна

Миргородський Микола Миколайович

Федорець Григорій Іванович

Демальянс          Андрійченко Ігор Володимирович

Ковтун Ярослав Васильович

Тарасов Віктор Володимирович

Опозиційний Блок

Живенко Світлана Віталіївна

Вовк Павло Іванович

Шеремет Олег Семенович

Самопоміч      

Іванченко Віктор Григорович

Зуб Володимир Іванович

Тимошенко Олександр Володимирович

Соколюк Вадим Олександрович

Радикальна партія Ляшка

Осіковська Наталія Сергіївна

Березинець Ірина Геннадіївна

Шерстюк Жанна Володимирівна.


Обсуждение: 3 коментарі
 1. Виталий:

  Как достал этот чернобыль под боком , Атрошенко снова насрал на народ очерелной раз показав нам что ему важна только финансовая выгода, а здоровье детей и стариков остаеться где-то далеко в затворках души золотого батона, если кнечно у него она есть

  Ответить
  1. Владимир:

   какая душа? у этого человека вместо сердца мешок с деньгами. надеюсь, что все, что он наворовал и отмыл за счет Чернигова заставит этот мешок разрастись так, что он лопнет! езжал бы к яныку в Ростов, там бизнес делать.

   Ответить
 2. Boris:

  Да я вообще не особо понимаю кто мог за этого Атрошенко голосовать, он еще когда на улицах открыто покупал народ было понятно что он точно так же и дальше будет плеват на народ

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/