Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Медсестра із Чернігова показала високий професійний рівень на конкурсі


У Запоріжжі впродовж першої половини вересня проходив XI Всеукраїнський конкурс підвищення рівня підготовки молодших медичних спеціалістів і підняття престижу професії медичної сестри в Україні «Ескулап-професіонал − 2017».

Цього разу в конкурсі взяла участь рекордна кількість медсестер – 21 берегиня в білих халатах із різних регіонів України.
Серед них і чернігівка Надія Ковтун, медична сестра реанімаційного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, яка виборола в конкурсі почесне III місце. Надія Олексіївна ось вже 16 рік поспіль почесно несе вахту медичної сестри, десять з яких − в онкодиспансері. У рамках конкурсних змагань медичні сестри склали  онлайн-тестування, продемонстрували свою професійну майстерність у виконанні практичних навичок із педіатрії, терапії й хірургії, склали  іспит на перевірку якості гігієнічної обробки рук.
Як зазначила пані Надія, найскладнішим під час участі в етапах конкурсу було опанувати саму себе, адже рівень майстерності медичних сестер був надзвичайно високим.
Уляна КОВАЛЬЧУК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/