Пятница, 7 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Маршрутки з Чернігова до Києва курсують у мороз без системи опалення


Напередодні Нового року в місцевих ЗМІ писалося про тендери та конкурсні заходи щодо перевізників у Чернігові. Особливо акцентувалася увага на конкурсному комітеті, який нібито мав би формувати нормальні підходи в сфері громадського транспорту міста. Однак, за оцими організаційними заходами «загубилися» проблеми самих пасажирів.

7 січня о 18.20 відправилась маршрутка Чернігів-Київ від МакДональдса (від магазину «Ельдорадо» по вул.Примакова, 9). На вулиці 18 градусів морозу, а в автобусі обігрівальна система зовсім не працює. Спочатку пасажири подумали, що ось вирушить автобус і пічку водій увімкне. Але на жаль, до самого Києва вона не запрацювала бодай на 5 хвилин. Всі, звичайно, як цуцики замерзли, поки доїхали до станції Лісова у столиці. Ні про яку знижку у вартості проїзду з-за відсутності комфорту, ані іншої компенсації водій і слухати не хотів. До того ж, поки їхали до Києва, водій всю дорогу обприскував переднє скло автобуса якоюсь рідиною з балончика, аби скло не замерзало.  Через це видимість для водія була вкрай низькою, що в свою чергу  виникала загроза для безпеки пкасажирів.

А тому у мене резонне запитання: хто відповідає за такі незадовільні перевезення пасажирів від МакДональдса у Чернігові? І хто випускає у дорогу несправну техніку та ще й такий мороз, тим самим наражаючи на небезпеку пасажирів? Чому за такі неякісні перевезення не застосовуються до водіїв жодні санкції?

Яна Кудрик, Чернігів-Київ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/