Четверг, 4 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Марш нової армії представили військові музИки у Чернігові. Відео


Пісню «Сухопутні війська» та «Марш нової армії» представили військові музИки містянам Чернігова. Обидва твори – прем’єрні. Загалом же артисти військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України заграли чотири композиції – крім двох вищеназваних прозвучав гімн АТО «Браття українці» та пісня «Ми переможемо». 

Відвідувачі ТРЦ «Голівуд», де відбувався флеш-моб, із задоволенням слухали виконавців, фотографували артистів на камери та мобільні телефони і з вдячністю їм аплодували.

Керівник військово-музичного центру підполковника Олександр Шевчук зазначив, що подібні флеш-моби військовими проводяться не вперше і вже стають традиційними, а цей присвячений мужності й відвазі патріотів України, які з 2014 року добровольцями стали на захист нашої Батьківщини, а також низький уклін пам’яті сотень героїв, які поклали своє життя на вівтар незалежності України.

Музичні флеш-моби на честь Дня українського добровольця пройшли у десяти містах України. Репертуар оркестрів різний, але обов’язковою умовою для всіх було виконання “Маршу нової армії”: слова і мотив пісні – знайомі ще з початку минулого століття. Колись — гімн УПА, тепер прославляє ЗСУ. Аранжування на сучасний лад зробив відомий український артист Олег Скрипка.

Олександр ПАРІЙ. Олександр  ШТУПУН


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/