Воскресенье, 7 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Мандрівний фестиваль про права людини Docudays UA на Чернігівщині


ХІV Мандрівний фестиваль про права людини Docudays UA у Чернігівській області знову із задоволенням запрошує Вас переглянути кращі стрічки документального кіно цього року.  

6 грудня о 18:00 відбудеться показ гучного документального фільму українського виробництва «Війна химер».  Побачити фільм, надзвичайну історію його головних героїв, а також поспілкуватися з його режисерами Анастасією та Марією Старожицькими можна буде під час заходу, який відбудеться у читальному залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка  (м. Чернігів, просп. Миру, 41, 2 поверх).
Фільм Анастасії і Марії Старожицьких – це художня історія на документальному матеріалі, відзнята її безпосередніми учасниками. Він був добровольцем на фронті, вона приїхала туди одразу після битви. Він потрапив у Іловайський котел і втратив своїх найближчих побратимів-солдатів. Проїжджаючи зруйнованими містами, вона намагається зрозуміти суть війни і любові. Під час війни вони прямо говорять одне одному про свої почуття, вириваючись із котла. Це історія їхньої подорожі до лінії фронту та спроби спільного життя опісля всього. Стрічка є переосмисленням власного досвіду Анастасії Старожицької.
До перегляду запрошуються всі бажаючі, вхід вільний. 
Організатори й партнери фестивалю і його заходів в Чернігові та Чернігівській області: громадська організація «МАРТ», Чернігівський громадський комітет захисту прав людини, Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка, Чернігівський обласний молодіжний центр, Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.
Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він є неполітичний і некомерційний, проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. Організатори фестивалю: Українська Гельсінська спілка з прав людини, громадська організація «Південь», Херсонський обласний фонд милосердя і здоров’я, громадська організація «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».
Кожного року, восени, Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Покази тривають з жовтня до грудня (включно). Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні.
 
Місія Мандрівного фестивалю – створювати можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким чином ми сприяємо розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.  Реалізуючи нашу місію, ми сприяємо популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.
Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.
Фестиваль – неполітичний та некомерційний. Вхід на всі кінопокази – вільний.
Докладніше з програмою регіональних показів можна буде ознайомитись на веб-ресурсах Громадської організації «МART», Чернігівського громадського комітету захисту прав людини а також на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA:


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/