Среда, 24 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Мандрівку з пригодами та драйвом здійснили на Чернігівщині молоді люди


На вихідних фахівці Мезинського НПП провели гарний день з ерудованими, кмітливими, спортивними хлопцями й дівчатами Туристської зустрічі, яка відбулася в околиці с. Бужанка біля цілющого джерела території Мезинського національного природного парку.

Спонукаючи дітей до змагань, прагнучи відірвати їх від комп’ютера вчитель історії з с. Карильське Сергій Пономарчук (паралельно ще й керівник однієї з команд) вчить молодь здоровому способу життя, бережливому спілкуванню з природою та культурною спадщиною Коропщини. Саме його ініціатива зібрала сім команд-учасниць, які змагалися в техніці пішохідного туризму «Смуга перешкод», в’язанні вузлів, спецзавданнях, туристському побуті, нічному орієнтуванні.

Мезин-молодь-туризм-відпочинок-квест (18)

Свою квестову програму запропонували екоосвітяни нацпарку. Команди вправно вирішували завдання нестандартних туристичних ситуацій, знаходили методи застосування рослин при різних хвороботворних ураженнях організму та в оригінальній формі провели віртуальну екскурсію стежками своїх сіл. Тепер, знаючи принади сіл Карильське, Лукнів, Рождественське, ми охоче навідаємо їх у ролі туристів.

Порадувала завзятість і підготовка учасників. Команди діяли чітко і злагоджено і тому впевнено йшли до перемоги. Діти орієнтувалися у своєму спецзнарядді, злагоджено працювали у командах, закріплюючи карабіни, викрикували слова підтримки своїм друзям, влучно відповідали на завдання. Невпинно за всім встигали слідкувати керівники, судді хронометристи, відмічаючи час виконання завдань.

Загалом чудовий захід із гарними результатами, який може стати доброю традицією і стимулом еколого-туристського та краєзнавчо-патріотичного просвітництва молоді району.

Алла Наливайко,

фахівець з рекреації Мезинського НПП, Чернігівщина


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/