Понедельник, 21 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Майже на 20 тисяч грн у рік продається товарів одному чернігівцю


На 1 січня 2017 р. в складі підприємств (юридичних осіб), що здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі в м.Чернігові, налічувалося 346 магазинів торговою площею 72 тис. м2, 111 кіосків та автозаправних станцій, включаючи АЗС. Із загальної кількості магазинів 32% були продовольчі, 68% – непродовольчі, за даними Головного управління статистики у Чернігівській області.

Протягом 2016 р. підприємства, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі в м.Чернігові, реалізували населенню споживчих товарів на 5743 млн.грн, що на 3% більше обсягу 2015 р.

Більше половини (56%) роздрібного товарообороту становив продаж продовольчих товарів. Серед них переважали м’ясопродукти, кондитерські вироби, молокопродукти, включаючи сир сичужний, плавлений та кисломолочний, свіжі овочі та фрукти, вироби хлібобулочні, а також алкогольні напої та тютюнові вироби.

Суттєвий вплив на формування роздрібного товарообороту підприємств мав продаж товарів фармацевтичних, автомобілів та автотоварів, світлих нафтопродуктів, газу стисненого та скрапленого для автомобілів, товарів парфумерно-косметичних, побутових електротоварів та освітлювального приладдя, частка яких склала майже 30% від усіх реалізованих споживчих товарів.

У розрахунку на 1 особу реалізовано товарів на 19607 грн (в області – на 9580 грн).


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/