Суббота, 5 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Майстриня з Семенівки присвятила свої роботи хортингу


Побачити та відчути наскільки хортинг западає у людські душі ми можемо не лише з інформації у ЗМІ. Дехто присвячує хортингу свої роботи, як наприклад, народна майстриня із м. Семенівка, що на Чернігівщині, Марина Самойленко. Ці поробки, привячені хортингу вона зробила власноруч. І це — яскравий приклад того, що хортинг стрімко розвивається і має велике майбутнє.  

Дійсно, останнім часом у світовій мережі все більше й більше публікацій присвячується хортингу, спортсменам-хортингістам та їх досягненням. Дійсно, на сьогодні відкриваються нові клуби на теренах нашої держави, спортсмени удосконалюють свої навички та вміння й долають нові спортивні звершення. Тому збільшення публікацій — явище тривіальне. Є динаміка – її помічають, про це інформують.

Звертаючись до енциклопедичних відомостей ми дізнаємося, що Хортинг – це не тільки єдиноборство, а й спосіб життя, особливий погляд на навколишню дійсність і першочерговим завданням, якого є виховання людини духовної, створення багатого внутрішнього світу. Тільки через досягнення внутрішньої гармонії людина може направити свою життєву енергію на досягнення поставленої мети.

І у серцях тих, хто певним чином причетний до хортингу, має бути добро та світло, оскільки завдяки світлим думкам людина піднімається до відчуття природного стану гармонії чистої душі. Справжнє диво живе тільки в нас самих, і кожний зможе досягнути будь-яких вершин у спорті і житті, якщо буде слідувати шляху добра і справедливості, який має для людини реальний сенс, і безмежно збагачує її життя душевним спокоєм, світом благородства, відданістю до свого вибраного Шляху.

 Олександр ШАБАЛІН


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/