Четверг, 16 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Лукашенко дуже обурився на Росію і пригрозив трубою

Лукашенко дуже обурився на Росію і пригрозив трубою


Олександр Лукашенко 11 квітня 2019 року на нараді з представниками економічного блоку Ради міністрів обрушився з критикою щодо «російських партнерів».

Він вважає, що, критикуючи антиросійські санкції, Москва використовує аналогічні методи у відносинах зі своїми найближчими союзниками.

Олександр Лукашенко зауважив, що останнім часом щодня чує і читає інформацію про те, що «наш основний торговий партнер (вони люблять називати себе партнери) все більше і більше вводить санкцій проти Білорусі».

«Самі знаходяться під санкціями і засуджують це, і я тут їх абсолютно підтримую. Але в той же час подібною зброєю воюють проти найближчих своїх союзників », — підкреслив глава держави.

За його інформацією, кожен день російська сторона запалює червоне світло на шляху білоруської продукції то одного, то іншого підприємства.

Він недвозначно висловив погрозу російській стороні, що може тимчасово закрити нафтопровід, який йде по території Білорусі, згадавши ситуацію, яка склалася рік-півтора тому.

Лукашенко — уряду: нас б'ють в ліву щоку — ми підставляємо праву, скільки можна терпіти?

«Нам треба було б на кілька днів закрити для ремонту ці нафтопроводи. Але ми ж не вчинили так. Ми розуміли, що це завдасть шкоди Російській Федерації. І тоді я доручив працювати в аварійному порядку, але не перекривати ці шляхи, по яких транспортується головний експортний продукт Російської Федерації — нафта», — зазначив Лукашенко.

Президент зауважив, що це питання не зникло з порядку денного і дав розпорядження заступнику прем'єр-міністру Ігорю Ляшенку:

«Якщо потрібно поставити на ремонт нафтопроводи і нафтопродуктопроводи, які йдуть через Білорусь, ставте і ремонтуйте. Тому що те добро, яке ми робимо для Російської Федерації, воно нам обертається постійно злом. Там вже знахабніли до такої міри, що починають нам викручувати руки».

Днями повідомлялося, що Россільгоспнагляд обмежив поставки з трьох і ввів режим посиленого контролю продукції п'яти білоруських підприємств. Санкції вступають в силу 11 квітня.

А з 12 квітня вводиться заборона на поставку в Росію яблук і груш з території Білорусі.

Більше ТУТ: Лукашенко пригрозив Москві трубою


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/