Воскресенье, 19 20 января20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Ліцеїсти будівельного закладу вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні


18 лютого 2016 року в річницю трагічних подій на Майдані в Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбувся виховний захід – година пам’яті Героїв Небесної сотні. Під час заходу учням та викладачам нагадали хронологію подій Революції гідності, продемонстрували відеосюжети новин та світлини революційної зими 2013-14 років.

Учням нагадали, що початком Революції гідності стало кількамільйонне віче, яке було реакцією на жорстоке побиття «беркутівцями» мирних студентів-протестувальників. Ще одним драматичним моментом Майдану стала звістка про перших загиблих протестувальників: Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Юрія Вербицького та Романа Сеника. Апогеєм Революції гідності стали масові розстріли майданівців. Під час виховного уроку згадали, що серед Героїв Небесної сотні є і уродженці Чернігівщини: Василь Прохорський та Андрій Мовчан.

бідівельники (2)Чимало творів присвячені подіям революційної зими. Так, учнів ознайомили з уривками творів: «Щоденник Майдану» Андрія Куркова, «Слово Майдану» Олега Виноградова та «Небесна сотня» невідомого авторства.

«Звитяга Героїв Небесної сотні – це приклад жертовності у боротьбі за повноцінну європейську, демократичну, правову державу. Сміливість та жертовність людей, які беззбройні гинули під кулями снайперів, вражає. Ці люди назавжди увійдуть в історію України як борці за справедливість. Наше ж з Вами головне завдання, зробити все, що в наших силах для того, щоб Україна стала такою державою, якої хотіли бачити її Герої Небесної сотні», — наголосив директор будівельного ліцею Михайло Гавриленко.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/