Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Лісівники Семенівщини допомагають гасити «пожежу» на сході країни


СеменівкаВ  цей важкий для країни час лісівники ДП «Семенівськелісове господарство» всіляко підтримують Збройні сили України: надають пиломатеріали, автотехніку, продукти харчування, закупляють взуття та обмундирування для наших воїнів.

І коли постало питання про поставку для потреб армії автомобіля ЗІЛ-131, було прийнято рішення для цих цілей переобладнати один з двох пожежних автомобілів, який вже в лютому відправиться послужити Вітчизні.

Це ні в якому разі не позначиться на охороні лісів від пожеж. Три відеокамери спостереження за лісовими масивами вже чотири роки дозволяють виявляти осередки загорянь на території всього Семенівського району. Також  протипожежні пункти по всіх лісництвах будуть посилені  автотехнікою та пожежним інвентарем, що дасть змогу оперативно гасити лісові пожежі.

А переобладнаний пожежний автомобіль Семенівського лісгоспу буде тепер допомогати у гасінні «великої пожежі» на Сході нашої країни до самого завершення бойових дій.

Семенівка ліс

До речі, громада Семенівщини регулярно  доставляє   гуманітарну допомогу бійцям із Семенівського  району, які  захищають східні рубежі  нашої  країни.  ДП «Семенівський  лісгосп» приймає найактивнішу участь в закупівлі  необхідних речей для наших земляків. Наприкінці минулого року працівники лісгоспу зібрали більше 20 тис. грн та закупили  теплий одяг,  військову форму. А з  черговим  вантажем відправили новорічні ялинки, які хоча б трохи розвіяли те воєнне жахіття і нагадали бійцям та воїнам про їхні домівки, де їх так чекають.

За матеріалами ДП «Семенівське лісове господарство» (http://semenovka.at.ua/)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/