Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Лісівник Семенівщини


Лісівник семенівщиниВже кілька років поспіль щоквартально у Семенівській районці виходить тематична сторінка «Лісівник Семенівщини».

Квітневий її випуск був присвячений акції «Майбутнє лісу у твоїх руках!». Героями кореспонденції «Учні посадили майже гектар лісу» стали юні природолюби з Погорільської загальноосвітньої школи та вихованці місцевого учнівського лісництва. Діти власноруч посадили ділянку лісових культур площею 0,8 га.

У цьому році в ДП «Семенівський лісгосп» заліснено зрубів на площі 200 га і зроблено доповнення лісових культур минулих років на 110-гектарній площі. Висаджувалися сіянці сосни, а також додатково підсаджувалися береза, дуб, вільха та чагарники.

Протягом трьох тижнів жителі Семенівського району садили ліс, відновлюючи лісові ресурси регіону…

В інформаційній замітці «Підтримують Збройні сили України» ідеться про допомогу, яку надали армії працівники держлісгоспу. Вони зібрали 32 тис. грн. коштів і поставили 120 м3 пиломатеріалів, 37 м3 дров паливних та понад 100 м3 будівельного матеріалу. Через волонтерів Семенівщини було передано 620 кг гречки. 200 кг меду та варення з ягід чорниці. Захисникам Вітчизни також пошито 200 пар взуття на суму 26 тис. грн. До того ж, армії було передано автомобілі ЗІЛ-131 та УАЗ-31519. За цей рік п'ятеро працівників лісгоспу мужньо захищали незалежність нашої країни в Донбасі, а четверо мобілізованих воїнів і нині продовжують виконувати свій громадянський обов'язок.

Лісівник семенівщини - копия

Не залишив читачів байдужими і матеріал «Лісівники захищають села від вогню». У березні силами держлісгоспу та Семенівським підрозділом МНС були врятовані від руйнувань вогнем села Баранівка і Карповичі, де згоріло декілька нежилих будинків та сільськогосподарських споруд. Під постійним контролем лісництв знаходилися села Орликівка та Мхи. Лісівники Костобобрівського лісництва боронили від вогню і село Ферубки. Завдяки зусиллям лісової охорони Радомського лісництва та сільських громад у селах Стара Руда і Радомка вогонь було зупинено неподалік житлових будинків. Лісова охорона і прикордонники спільними зусиллями не дали вогню охопити лісове село Блешню.

У замальовці «Майстер своєї справи» з теплотою розповідається про Сергія Поводиренка, майстра лісу Радомського лісництва. Він пішов стежиною свого батька Володимира Тихоновича, досвідченого й відданого обраній професії лісівника.

Михайло Волк, інженер з охорони та захисту лісу Семенівського держлісгоспу


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/