Четверг, 26 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Лідер гурту «Тінь сонця» виступив з концертом у Семенівці


22 жовтня за підтримки Семенівської районної партійної організації ВО «Свобода» до Семенівки завітав лідер популярного в Україні гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк. 

Перед концертом у Семенівці співак відвідав краєзнавчий музей, познайомився з історією міста.
Протягом півтори години Сергій Василюк розважав та змушував замислюватися мешканців Семенівщини над улюбленими піснями, серед яких: «Козача могила», «У цьому полі, синьому, як льон», «Їхали козаки», «Два кольори» «Слобожанський рок-н-рол».

«У нас живий звук і живе спілкування. Поки налаштовую гітару, можемо поспілкуватися. Запитуйте», — звертався музикант до зали.

Глядачі жваво задавали запитання, цікавилася характером творчості лідера гурту «Тінь сонця», а також подіями, які спонукали виконувати саме українські рокові пісні. Незважаючі на холодне примішення і залі панувала тепла атмосфера, присутні співали патріотичні пісні разом із виконавцем.

Найвідоміші пісні гурту «Козаки» і «Меч Арея» звучали наприкінці. На завершення концерту глядачі від щирого серця дякували співаку за його творчість, з залу лунали щирі та теплі побажання від глядачів. Останні пісні зал стоя виконував разом зі співаком та гучно йому аплодував .

Після закінчення виступу всі бажаючі мали змогу особисто поспілкуватися з виконавцем, сфотографуватися на згадку та взяти автограф. Також було презентовано музичні диски з піснями гурту «Тінь Сонця».

«Зі свого боку ВО «Свобода» і надалі буде знайомити усіх охочих із творчістю, яка пробуджує любов до рідної нації. Наше завдання – привити почуття національної гідності та виховати смак до української музики у відповідь на тотальне ґвалтування слухача російською естрадою», – зазначила голова Семенівської районної партійної організації ВО «Свобода» Олена Добровольська.

Фото та відео — Михайла Волка, м.Семенівка


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/