Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Легендарний Ken Hensley в Чернігові!


Ken HensleyСлава британської рок-групи Uriah Heep незаперечна, творчий арсенал колективу сповнений культових безсмертних композицій. Але є людина, завдяки якій, власне, Uriah Heep і стала такою знаменитою.

Кращі пісні музиканта в програмі  «Таємнича подорож» ? те, чого не можна пропускати.

Це Кен Хенслі, якому належить авторство таких хітів як Easy Livin’, Stealin’, Lady In Black, The Spell, Sympathy, Free Me, Look At Yourself, Rain (заклинання, співчуття,  подивіться на себе, дощ) та інших.

Цікавий факт: композиція Кена Хенслі під назвою July Morning стала неофіційним гімном для жителів Болгаріі. Починаючи з 80-х років, музикант працює сольно, але при цьому не уникає співпраці з багатьма музичними командами. Виходять власні альбоми Кена Хенслі, музикант бере участь у різних фестивалях.

Подумати тільки: служінню музиці Кен Хенслі віддав понад 50 років життя! Успішно приміряв він на себе найрізноманітніші ролі: продюсера, музиканта, композитора, співака, аранжувальника і гітариста. Сьогодні музикант не відмовляє в наставництві молодим талантам, які шанують за честь роботу з легендою.

Невтомний і повний творчих ідей Кен Хенслі дивує щільним гастрольним графіком і один з концертів готовий дати сьогодні у славному  і древньому місті над Десною. Відбудеться ця подія 28 жовтня о 19 годині в Чернігівському обласному драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка. Як ми дізналися, вчора у нього була репетиція з оркестром обласного театру.  І сьогодні з 15 години він вже в театрі ? генеральна репетиція.

Чи можна пропустити цей концерт? Відповідь очевидна ? Кен був і залишається одним з найбільш непересічних авторів і виконавців класичної хард-рокової сцени.

Квитки на концерт продаються в касі театру, але, на жаль, вартість цих квитків в середньому 800 гривень.

 Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/