Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Лауреати премії імені Михайла Коцюбинського

Лауреати премії імені Михайла Коцюбинського


На засіданні комісії з присудження обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського 19 серпня 2020 року були названі цьогорічні лауреати премії. Шляхом таємного голосування члени комісії на чолі із заступником голови облдержадміністрації Андрієм Подорваном визначили переможців.

У номінації «Музичне мистецтво» лауреатом мистецької Премії ім. М.Коцюбинського 2020 року став заслужений діяч мистецтв України, генеральний директор — керівник художній Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Сергій Теребун.

Сергій Теребун

Члени високоповажної комісії підкреслили значний особистий внесок Сергія Івановича у розвиток та популяризацію музичного мистецтва Чернігівщини. Колектив філармонійного центру вітає свого керівника із заслуженою нагородою!

Також лауреатами премії ім. М.Коцюбинського за 2020 рік стали: у номінації «Поезія» — Ольга Батьковська; у номінації «Проза» — Віталій Божок; у номінації «Народознавство» — Катерина Лісовенко; у номінації «Театральне мистецтво» — Інна Сергієнко; у номінації «Декоративне та образотворче мистецтво» — Оксана Корнієнко.

Вручення премії відбудеться 17 вересня у музеї-заповіднику М.Коцюбинського під час урочистостей з нагоди 156-річчя від дня народження письменника.

Премія призначається з метою вшанування пам'яті видатного українського письменника, який тривалий час жив, працював і похований у м. Чернігові, та задля відзначення найбільш високохудожніх літературних, мистецьких і наукових досягнень, пов'язаних із Чернігівщиною.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/