Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Ландшафтний парк «Ялівщина» у Чернігові хочуть прибрати до своїх рук

Ландшафтний парк «Ялівщина» у Чернігові хочуть прибрати до своїх рук


В межах регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» Чернігівська міська рада всупереч здоровому глузду має намір організувати ще й лісопарк з аналогічною назвою «Ялівщина».

Реалізуючи функції з представницьких повноважень прокурора та захищаючи інтереси держави, обласна прокуратура стала на захист регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». Щоправда, суди поки що зайняли протилежну позицію. 

Своїми намаганнями посадові особи у Чернігові прагнуть, через певні маніпуляції (приймають рішення нібито в інтересах міської громади), прибрати унікальну територію до своїх рук.

Адже зі зміною юридичного статусу, який має нині парк «Ялівщина», можна буде здійснювати певні види діяльності, у тому числі і встановлювати певні споруди, прокладати комунікації. Іншими словами, деякі особи хочуть через рішення міської ради протягнути оборудку, після якої можна буде торгувати частками території, наприклад, з надаванням в оренду тощо.

Заступник прокурора Чернігівської області Ігор Юшин прокоментував ситуацію навколо проблеми, яка виникла, щодо регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

Пряма мова:

Більше інформації про Ялівщину ТУТ.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/