Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Київський «Атлант» розпочинає будівництво житлових комплексів у Чернігові


6 квітня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь у закладанні капсули на будівництві житлового комплексу «Північний» в мікрорайоні «ЗАЗ».

Владислав Атрошенко наголосив, що подібні заходи надають можливість не лише зводити нові будівельні комплекси, а й створювати нові робочі місця для людей, розвивати інфраструктуру та комунікацій міста, а також через податки поповнювати місцевий бюджет.

Як повідомив інвестор Павло Климець, в цьому мікрорайоні планується будівництво семи шістнадцятиповерхових жилих будинків загальною площею біля 40 тис.кв.м.

Засновник київської компанії «Атлант» Вадим Каган наголосив, що за 27 років існування компанії як під час кризи, так і стабільності в країні, «Атлант» завжди працює стабільно і виконує обіцянки. «Ми будуємо не тільки будинки, а і школи, дитячі садочки, всю інфраструктуру. Особиста моя гордість те, що я побудував більше мільйона квадратних метрів житла і при цьому жодного разу не підвів людей», − зазначив В. Каган.

Засновник будівельної компанії розповів, що напередодні закладення капсули він зустрічався з міністром оборони України, де обговорено питання щодо розширення будівництва будинків на Чернігівщині для військових. Адже в Україні буде створюватись 4 особливих регіони і одним з цих регіонів буде Чернігів.

Вадим Каган підкреслив, що компанія «Атлант» працює на ринку будівництва більше 25-ти років. За цей час компанія продемонструвала свою надійність, стабільність, відповідальність і високий потенціал розвитку на ринку нерухомості.

Компанія «Атлант» будувала будинки в Білорусії, Молдові, Росії, Естонії та в багатьох українських містах.

Під час зустрічі Владислав Атрошенко звернувся до мешканців міста Чернігова. Він зазначив, що йому стало відомо про компанії, які продають житло за заниженими цінами, навіть не збудувавши й одного поверху будинку. Міський голова сказав, щоб всі мешканці, які бажають купити таке житло, були дуже уважні та ретельно вивчали юридичну сторону пропозицій, аби не стати потім ошуканими.

Атлант Чернігів (12)

Атлант Чернігів (6)

Атлант Чернігів (7)

Атлант Чернігів (15)

Атлант Чернігів (16)

Атлант Чернігів (11)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/