Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Кримінальний авторитет знайшов можливість заткнути рота неугодним?


Доки чернігівці займаються своїми звичними справами, у місті відбувається ледь не гостросюжетний блокбастер. Про те, що днями затримали кримінального авторитета, знають вже майже всі, але мало кому відомо, що підозрюваний давить оцим своїм авторитетом на усіх, хто так чи інакше може посприяти його ув’язненню. 

На суді усі побачили, що прокурор та слідчий пропонували закрити кримінального авторитета, а от адвокати обох сторін та навіть потерпілий цього не захотіли. Дивина якась! Спочатку тебе «гоп-стоплять» посеред ночі та лишають наодинці зі своїми думками у Сновському районі, а потім ти сам здаєш задню у суді. І,звичайно, суддя приймає рішення звільнити з-під варти порушників та відправити їх відпочивати додому. 
Про те, як розвивалися події, читайте у публікації: За тяжкий злочин — електронний браслет. Таке у нас судочинство
Якщо ж ти не поділив гриби чи якусь іншу «плюшку» із кримінальним авторитетом, то розбирайся з ним особисто. Навіщо ж тоді звертатися до правоохоронців по допомогу, йти до суду, де ти начебто захищаєш свої права, щоб там перед усім білим світом здати задню? І як тут не припустити, що рота усім їм заткнули погрози чи зелені папірці з обличчям Франкліна?
 
От скажіть, кому ми можемо довіряти в цій країні, якщо адвокат потерпілого скоріш за все схиляє того до «мирової» з криміналітетом? Як досягти справедливості, якщо свідки починають мовчати? Як вірити у чесне правосуддя, коли суддя не закриває викрадача буса, а виграє для нього час та можливість впливу на усіх неугодних? Також  цікаво, що кримінал має вплив на окремі ЗМІ та використовує їх у своїх схемах реабілітації та самовідбілювання. 
Та як би там не було, а у кримінального авторитета та його товаришів вистачає важелів пливу, щоб вже на черговому суді показати, що у нього на спині пробиваються крила янгола. Банальна схема затуляння рота усім, хто стає кісткою в горлі кримінальних елементів, вкотре спрацьовує. Правозахисники, свідки, судді, правоохоронці та й сама жертва угону скоро поховаються у жито, а кримінальний авторитет залишиться безкарним. А ви ще вірите у справедливість?
Наталія Старицька


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/