Суббота, 27 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Крим невід'ємна частина України і не може бути предметом торгу


Для того, щоб не множилися плани повернення Криму, необхідно зафіксувати в Конституції статус півострова як невід'ємної суб'єкта Української держави. Про це екс-глава Служби безпеки України, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив журналістам на прес-конференції.

“У Конституції написано що Крим – частина України, але те, що півострів був, є і буде частиною України, незважаючи на окупацію, — необхідно прописати! Не треба цього боятися. Це потрібно для того, щоб не з'являлися різноманітні сумніви та плани, наприклад, про здачі Криму в оренду. Треба зняти будь-які питання або коливання з приводу півострову. Ні на сантиметр не можна відходити від цього. І саме в цьому — план Наливайченка, ніяких інших до уваги не беру”, — заявив він.

Також лідер Руху «Справедливість» на своїй сторінці у фейсбуці зауважив, пропонує владі врешті-решт внести зміни до Конституції України, де чітко прописати, що, незважаючи на анексію Криму з боку Російської Федерації, він завжди був, є і буде територією України і ніколи не стане предметом торгу з агресором. «І от тоді подивимося, як парламент проголосує за такі зміни, а передусім депутати від президентської фракції...» – написав Наливайченко.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/