Суббота, 4 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Кров чернігівських розвідників − у венах їхніх побратимів


Найкращі представники нашого війська зараз захищають свою землю віл російського загарбника на Сході нашої країни. Саме тому військові Чернігівського гарнізону вирішили здати кров для поранених бійців — учасників так званої антитерористичної операції.

Після ретельного обстеження майже 10 літрів своєї крові віддали понад 20 військових розвідників.

кров армія (2)Лікарі констатують тенденцію щодо збільшення відвідувань станцій переливання крові саме військовими Міноборни.

кров армія (4)Головний лікар станції переливання крові міста Чернігова Павло Герасименко повідомив:

-  У нас  збільшилась не тільки кількість донорів резерву військовослужбовців, які приходять до нас здавати кров один  або два рази на рік, то тепер у нас збільшується частка саме кадрових донорів. Це свідчить в головному про те, що рівень здоров’я серед військовослужбовців значно підвищився. Вони є міцними хлопцями, які захищають нас не тільки на фронті, а навіть допомагають в цивільному житті і треба їм віддати шану з приводу цього.

кров армія (1)На початках були проблеми з передачею крові від цивільних лікарів до військових. Зараз це більш-менш врегульовано.

кров армія (3)Військові, які були в АТО зазначають, що на фронті багато поранених, крові для термінового переливання всім не вистачає і донорів шукають в авральному порядку, тому саме зараз здача крові для воїнів на передову дуже потрібна.

Ігор БЕРЕЗИНСЬКИЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/