Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Красива марка і шляхетна мета благодійного фонду «Відродження Качанівки»

Красива марка і шляхетна мета благодійного фонду «Відродження Качанівки»


На Ічнянщині 12 травня 2018 року відбулося друге засідання активу благодійного фонду «Відродження Качанівки».

Про це написав на своїй сторінці у facebook Голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин у Чернігівській обласній раді, Президент благодійного фонду «Відродження Качанівки» Віктор Кияновський.

Він зазначив, що зустріч пройшла в конструктивній атмосфері. Заслухали ініціативи щодо залучення європейських фондів до справи відродження Качанівки, а також питання про першочергові дії щодо ремонтно-відновлювальних робіт.

Також відбулося офіційне погашення марки благодійного фонду «Відродження Качанівки» представниками Прилуцького відділення Укрпошти, тож відтепер у фонду є своя діюча марка.

«Є можливість у кожного внести свій вклад у шляхетну справу, довести свій патріотизм на ділі. Цікаво буде подивитися Книгу Пошани, не тільки нам, а й далеким нащадкам. Для більшості це єдина можливість залишитися в історії краю... на завжди», — написав на своїй сторінці Віктор Кияновський.

Про відродження Качанівки розповідає Віктор Кияновський. Пряма мова:


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/