Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Кожен боєць-доброволець з Чернігівщини отримає 5000 гривень


Вперше на обласному рівні Чернігівщини порушене питання щодо визнання бійців-добровольців учасниками бойових дій та надання їм відповідних соціальних гарантій і пільг.

Депутати Чернігівської облради підтримали одноголосно обидва питання стосовно поліпшення умов життя бійців-добровольців.

Це, по-перше, рішення облради «Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у Чернігівській області на 2017—2018 роки». Нову редакцію цієї Програми, що прийнята депутатами, розроблювали учасники робочої групи із залученням представників Чернігівських облради і ОДА.

photo_2017-08-22_16-22-37«Вперше на обласному рівні нами було запропоноване надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 5000 гривень бійцям-добровольцям, які будуть визначені комісією, у склад якої за пропозицією «Справедливості» ввійшов юрист нашого Руху – Олександр Приходько, як такі, що брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України», — зазначила керівник Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова.

По-друге, «Справедливістю» було ініційоване та підтримане депутатами Чернігівської облради звернення до парламенту з пропозицією законодавчого врегулювання визнання бійців-добровольців.

«Рух «Справедливість» – це перш за все десятки тисяч людей по всій Україні, які є волонтерами, учасниками АТО, просто активними громадянами, яким не байдужа доля рідної землі і тих, хто віддав і віддає життя і здоров’я захищаючи її. Тому ми підтримували і продовжуємо усіляко підтримувати захисників України, як на передовій так і тут на «мирній» землі», – додала Оксана Голубова.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/