Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Козак-2М1: що нового та коли закінчаться державні випробування?

Козак-2М1: що нового та коли закінчаться державні випробування?


Новітній бронеавтомобіль Козак-2М1 проходить державні випробування.

Подолання машиною броду, болотистої місцевості, зимового бездоріжжя, десантування через верх та безліч інших питань вивчають спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що у Чернігові.

— Встановлена повністю незалежна підвіска, є можливість блокування всіх коліс. Машина досить прохідна — випробування прохідності відбувалися у місцях для руху суто гусеничної техніки, — розповідає ТВО начальника науково-дослідної лабораторії автомобільної техніки загальновійськового призначення Геннадій Нікіфоров.

Також була випробувана робота наявного озброєння, що встановлюється на дах автомобіля у спеціальній турелі. Як кажуть десантники, які також брали участь у випробуваннях, завдяки незалежній підвісці, тепер можна точно вражати противника на ходу — з залежною підвіскою це зробити можна, але досить таки проблематично.

Тривають випробування з листопада 2018-го, а закінчити їх заплановано навесні цього року.

Олександр Штупун,

Інформагентство Міноборони України (м. Чернігів)

Фото автора та з архіву ДНДІ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/