Понедельник, 2 августа 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Концерт фортепіанної музики від Дениса Жданова для рідної публіки

Концерт фортепіанної музики від Дениса Жданова для рідної публіки


Дениса Жданова чернігівській публіці представляти не треба. Його ім'я на особливому рахунку у меломанів уже давно.

Родом музикант із Чернігова, навчався музиці у музичній школі №1 імені С.Вільконського, куди потрапив доволі пізно — в 9 років. Але вже через рік у його заліку був перший виграний музичний конкурс, регіональний. А далі…

Закінчив Національну музичну академію ім. Чайковського у Києві, навчався в академії Incontri Col Maestro в Італії. Лауреат міжнародних конкурсів: Arthur Rubinstein in Memoriam (Польща, 2007), Roma-2009: Chopin Prize (Італія 2009), Maria Canals (Іспанія, 2010), Cherny-Stefanska in Memoriam (Польща, 2011), Maj Lind International Piano Competition (Фінляндія, 2012).

Співпрацює з оркестрами Іспанії, Італії, Польщі, Фінляндії, Грузії, України. Записав компакт-диск із творами Ф.Шопена для Міжнародної фундації ім. А.Рубінштейна та творами А. Солера на міжнародному лейблі Naxos.

18 травня 2019 року, вперше майже за останні три роки, піаніст виступив перед чернігівськими слухачами.

Зі сцени філармонійного центру прозвучали як твори композиторів-класиків — німця Карла Філіппа Емануеля Баха, англійців Орландо Гіббонса та Вільяма Бьорда, так і музика сучасних авторів — фіна Ейноюгані Раутаваара, австралійця Карла Вайна та японців Тору Такеміцу і Тосіо Хосокава.

Концерт провів заслужений діяч мистецтв України, мистецтвознавець Олег Васюта.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/