Четверг, 25 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Контролювати безпеку проведення змагань в Україні буде Геннадій Прокопович


На черговому ХХ Конгресі Федерації футболу України Голову Чернігівської обласної федерації футболу Геннадія Прокоповича обрано членом Виконавчого комітету ФФУ.

А сьогодні на першому засіданні новообраного Виконкому Геннадія Володимировича на черговий термін обрано Головою Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань. Отже, і наступні п’ять років контроль за станом спортивних споруд в Україні та безпека проведення змагань будуть під пильним контролем голови Чернігівської обласної федерації футболу Геннадія Прокоповича.

На цьому ж засіданні Виконкому ФФУ першого заступника голови Чернігівської обласної федерації футболу Анатолія Свистуна обрано членом Комітету масового футболу, а тренера жіночого відділення СДЮШОР «Юність» Наталію Ігнатович обрано членом Комітету жіночого футболу.

Від усієї футбольної громади Чернігівщини вітаємо наших колег з цими посадами та бажаємо їм успіхів у подальшому розвитку та популяризації футболу в Україні та на Чернігівщині зокрема.

Оксана ОНИЩЕНКО, спеціально для видання bilahata.net

На фото: Геннадій Прокопович


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/