Суббота, 27 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Контроль над Україною завжди буде стратегічною метою Росії», — аналітик


НАТО розгромить Росію не більше ніж за 20 днів, заявив старший аналітик Міністерства оборони США Девід Джуберг в інтерв'ю журналу «Країна». На його думку, конфлікт буде протікати дистанційно, за допомогою авіації і БПЛА, а після перемоги Північноатлантичний альянс «візьме на себе керівництво» РФ.

"Протистояння між НАТО і Росією буде тривати не довше 10-20 днів. Військовий бюджет Альянсу в десять разів перевищує оборонні витрати Росії. Це буде війна гвинтівки проти лазера. Якщо Москва застосує ядерні ракети, то з них злетить максимум половина, а решта перехопить глобальна система протиракетної оборони. Єдине, що дійсно небезпечно — це ядерні ракети з субмарин біля берегів Європи і США. Але і в цьому випадку вважаємо, що зможемо перехопити всі удари ", — розповідає Джуберг.

"Відповідь НАТО буде приблизно наступною. Спочатку невидимі для радарів бомбардувальники Stealth знищать всі військові об'єкти і заводи. Потім електромагнітні безпілотники за допомогою імпульсу вимкнуть всю електроніку в найбільших містах Росії. На той момент все військово-політичне керівництво РФ уже буде за межами країни. Після цього будь-які бойові дії для Росії стають неможливими. до повної капітуляції РФ на 10-20-й день конфлікту ніхто не побачить жодного солдата НАТО. Після цього ми візьмемо на себе керівництво країною — до обрання демократичного уряду Росії ", — підсумував американець.

На запитання «Чи варто нам рватись у НАТО?», Девід Джуберг відповів:

– Безперечно. Контроль над Україною завжди буде стратегічною метою Росії, адже без неї Москва не зможе оголосити себе наддержавою. Доки в України є такий нестабільний агресивний сусід, варто рухатися до вступу в оборонний Альянс. Після розпаду СРСР до НАТО приєдналися 14 країн колишнього соціалістичного табору. Членство у блоці подарувало їм імунітет від прямої військової інтервенції Росії, на відміну від позаблокової України.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/