Воскресенье, 9 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Конкурс на кращого зв’язківця — в оперативному командуванні «Північ»

Конкурс на кращого зв’язківця — в оперативному командуванні «Північ»


Військовослужбовці підрозділів оперативного командування  «Північ» демонстрували професіоналізм у щорічному конкурсі на кращого фахівця (екіпаж) зв’язку.

Проходили змагання з 9 по 11 липня на базі 5 окремого полку зв’язку у Чернігові. Однак умови проведення конкурсу були наближені до реальних бойових, навчальні точки в екстремальних умовах переносилися та облаштовувалися кілька разів.

Змагалися зв’язківці у чотирьох номінаціях: кращий фахівець радіозв’язку, кращий фахівець слухового телеграфного радіозв’язку, кращий фахівець телекомунікацій та кращий екіпаж КШМ (командно-штабної машини).

Щоб завоювати перемогу, військові показували свій фаховий рівень та знання на двох етапах. На першому засвідчували обізнаність у теоретичних питаннях. Відповідно на другому – виконували практичні задачі. Для прикладу, налаштовували сучасні цифрові радіостанції різних типів, супутникові комплекти, розгортали та згортали командно-штабні машини та ін. Крім того, військові показали навики і з вогневої підготовки, виконавши вправи зі стрільби з пістолету Макарова. Усі завдання армійці виконували на час і, звичайно, враховувався професійний рівень виконання. Переможців визначали за загальною сумою балів.

У підсумку найкращим зв’язківцем оперативного командування «Північ» став військовослужбовець з 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана І. Виговського. У номінаціях «Кращий фахівець радіозв’язку» та «Кращий фахівець телекомунікацій» перемогу здобули представники також з 58-ї бригади. Не дивно, що «Кращий екіпаж КШМ» теж представлений зв’язківцями з гетьманської бригади. «Кращим фахівцем слухового телеграфного радіозв’язку» стала військовослужбовець з військової частини А2984.

Найкращі зв’язківці оперативного командування «Північ» будуть переставляти його на завершальному етапі конкурсу на рівні всіх Збройних Сил України, що запланований на серпень.

До речі, усі підрозділи зв’язку військових частин оперативного командування «Північ» уже кілька років працюють винятково із сучасними цифровими засобами зв’язку. І тому зараз їх матеріальна база тільки поповнюється, зауважують військові.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/