Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Конкурс меценатів «Благодійник року» вже стартував

Конкурс меценатів «Благодійник року» вже стартував


На Чернігівщині стартував конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських. Традиційно він проводиться з метою поширення благодійницької діяльності, меценатства та волонтерства в області.

Організаційний комітет конкурсу до 27 листопада 2020 року збиратиме пропозиції щодо нагородження у таких номінаціях:

— «Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;

— «Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;

— «Благодійник року — неприбуткова організація»;

— «Благодійник року — приватна особа»;

— «Благодійник року — благодійник-початківець»;

— «Благодійник року — представник малого бізнесу»;

— «Благодійник року — вдячність волонтеру».

У конкурсі можуть брати участь фізичні та юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем.

Претендентів на участь у конкурсі, за їхньою згодою, можуть висувати: органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, будь-які особи, які отримали благодійну допомогу, а також самі благодійники.

Для участі у конкурсі організації або особи, які висувають претендентів, мають заповнити заявку встановленого зразка та надіслати її разом з іншими матеріалами із позначкою «Благодійник року-2020» на адресу Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. № 7) або на адресу електронної пошти (did_post@cg.gov.ua) до 27 листопада ц. р.

У разі наявності, до заявки можна додати матеріали, що розкривають зміст благодійної діяльності: фотографії або мультимедійні презентації.

Переможців буде визначено Оргкомітетом конкурсу до Дня благодійництва, який, відповідно до Указу Президента України від 13.12.2007 № 1220, відзначається щорічно у другу неділю грудня.

Контактна особа — головний спеціаліст Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Людмила Петрівна Бабич, (0462) 67-58-91.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/