Суббота, 4 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Кому на Чернігівщині скасували субсидії

Кому на Чернігівщині скасували субсидії


Ще 7 квітня цього року Уряд ухвалив постанову, що набула чинності 1 травня. Документ визначив нові правила призначення субсидій. Влітку зміни пройшли майже непомітно, але з настанням опалювального сезону “покращення” відчують багато українців, зокрема безробітні, заробітчани, подружні пари та заможні сім’ї.

Про це розповіла Тетяна Марчук — начальник управління праці та соціального забезпечення Новозаводської у Чернігові ради.

Як і раніше, чинна втрата субсидії терміном на один рік у разі покупки на суму понад 50 тисяч гривень, до цього додається отримання на цю суму подарунка, спадщини тощо. Важко доведеться офіційним безробітним.

Розпрощатись із пільгами доведеться і тим, хто працює за кордоном.

Загалом фахівці говорять про велику кількість нововведень. Так, через те, що субсидії призначатимуть уже не на календарний рік, а на неопалювальний і опалювальний сезони, для останнього враховуватимуть доходи за перше півріччя цього року.

Чернігівцям масово скасовують субсидії

Чернігівцям масово скасовують субсидії7 квітня цього року Уряд ухвалив постанову, що набула чинності 1 травня. Документ визначив нові правила призначення субсидій. Влітку зміни пройшли майже непомітно, але з настанням опалювального сезону “покращення” відчують багато українців, зокрема безробітні, заробітчани, подружні пари та заможні сім’ї. Як і раніше, чинна втрата субсидії терміном на один рік у разі покупки на суму понад 50 тисяч гривень, до цього додається отримання на цю суму подарунка, спадщини тощо. Важко доведеться офіційним безробітним. Розпрощатись із пільгами доведеться і тим, хто працює за кордоном. Загалом фахівці говорять про велику кількість нововведень. Так, через те, що субсидії призначатимуть уже не на календарний рік, а на неопалювальний і опалювальний сезони, для останнього враховуватимуть доходи за перше півріччя цього року.

Опубликовано ИнформБюро Новости Пятница, 14 сентября 2018 г.

Інформбюро новини


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/