Среда, 26 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Кохання і пам`ять, мить і вічність – у Чернігівському клубі «Трамонтана»


Лютневої днини Чернігівський клуб авторської пісні і поезії «Трамонтана» в чергове завітав до мистецької вітальні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Короленка. Почитати, поспівати й послухати про кохання зібралося майже 30 чоловік. Як завжди — різного віку, різних уподобань, але об'єднаних потребою самовираження і любов'ю до пісні й поезії.

S1610326Святковий вечір клубівці присвятили пам'яті свого товариша, талановитого декламатора поезій з феноменальною пам'яттю, працівника одного з чорнобильських підприємств Олександра Дем'яновського, який нещодавно, у віці 52 років, пішов у вічність. Він любив життя, завжди був бадьорим, веселим і життєрадісним. Можливо тому концерт того вечора, на якому, як вірили трамонтанівці, витала душа Олександра, вийшов таким невимушеним і легким.

S1610314Враховуючи, що коханню кожен вік підвладний, читали й співали про нього всі − молоді і старші. Тон на початку задала керівник клубу Наталія Потапчук, яка, віддаючи шану Олександру Дем'яновському, продекламувала поезії Л. Костенко та В. Сосюри, прочитала кілька жартівливих віршів з придбаної колись у книгарні «Інтермеццо» книжечки «Ніч еротичної поезії». Далі, звісно, співала власні й не тільки свої пісні про кохання.

S1610324Не менш цікавими були й виступи постійних членів клубу, поетес Ірини Кулаковської, Олени Грицюк та Світлани Яснєвої. До них, надихнувшись, приєдналося і вірне подружжя пенсійного віку — Наталія Ігорівна та Віталій Юхимович Грицюки. Вони теж почитали вірші. Своєю присутністю, теплими й шанобливими взаємостосунками ця пара вкотре продемонструвала молоді, яким може бути вічне кохання і щасливе подружнє життя.

Музичну частину святкового концерту продовжили виступи братів-близнюків Валерія і Ярослава Седячко, бардів Олександра Мороза та Лілії Іванішиної. До цих співаків публіка завжди ставиться з глибокою симпатією, і той вечір не став винятком. Під кінець концерту поспівати підійшла вже молода подружня пара трамонтанівців (які, до речі, в клубі свого часу й познайомились) — Ольга і Руслан Шведи (дует «Голос душі»). Власними піснями вони розповіли про свої ніжні почуття, зазирнули в душу кожного присутнього. Завершився концерт виступом гостя з Городні Романа Ашарчука. Він лише на минулому засіданні презентував у клубі свою творчість і ось уже завітав удруге.

Прощаючись, шанувальники бардівської творчості дякували очільнику клубу за організацію в бібліотеці справді сонячного свята − на противагу сірій дощовій погоді, яка була того дня. Творчий вечір у клубі «трамонтана» вдався!

S1610316

S1610318

S1610322

Олеся Соловей, член клубу «Трамонтана»

Відео, фото – sknews.net


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/