Понедельник, 2 августа 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Харчові» підприємства освоїли 173 млн грн капітальних інвестицій

«Харчові» підприємства освоїли 173 млн грн капітальних інвестицій


Харчова промисловість Чернігівщини забезпечує населення широким асортиментом м’ясної, молочної, борошномельно-круп’яної, хлібопекарської продукції, кондитерськими виробами та напоями.

В області виробляється 9% загального обсягу виробництва в Україні здобних виробів, більше 6% сиру тертого та іншого неплавленого, 3% свіжих чи охолоджених туш яловичини і телятини, 2% хліба та хлібобулочних виробів.

За інформацією Головного управління статистики у Чернігівській області, з початку року підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували продукції на 9 млрд грн (44% загального обсягу реалізації промисловості області) та за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 173 млн грн капітальних інвестицій (45% обсягу капітальних інвестицій промисловості області).

У січні-серпні 2020р. на цих підприємствах працювало понад 7 тис. осіб штатних працівників (22% працюючих у промисловості), середньомісячна заробітна плата яких становила 9295 грн.

Як повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області, продукція українських виробників продовольчих товарів на 83% заповнює споживчий ринок області, зокрема понад 95% м’яса та м’ясопродуктів, молока, масла вершкового, цукру, солі, хлібобулочних та борошняних виробів – вітчизняного виробництва.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/