Среда, 25 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Керуватиме чернігівською поліцією новий начальник


Сьогодні в приміщенні Чернігівського відділу поліції т.в.о. начальника ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін представив нового начальника Чернігівського міськвідділу підполковника поліції Сергія Кагітіна.

На урочистостях також були присутні Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, прокурор міста Сергій Розинка та начальник управління кадрового забезпечення ГУНП Костянтин Фещенко.

1Кожний з присутніх посадовців в особистій промові побажав новопризначеному керівнику міцного здоров’я, терпіння в нелегкій справі та високих показників у роботі.

2Кагітін Сергій Федорович в органах внутрішніх справ з 1994 року. З 1997 по 2013 рік працював на оперативних та керівних посадах в Чернігівському відділі міліції. З 2013 по 2015 рік працював начальником Варвинського відділу міліції. 7 листопада 2015 року був призначений начальником відділу ГУНП в Чернігівській області. 26 лютого 2016 року призначений начальником Чернігівського відділу поліції.

4

Едуард Альохін, начальник обласної поліції

Едуард Альохін, начальник обласної поліції

5

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/