Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Керівнику-професіоналу Ігорю Желдаку довіряють люди

Керівнику-професіоналу Ігорю Желдаку довіряють люди


Для чернігівця Ігоря Желдака політика — майже на останньому місці. У цьому я пересвідчився, спілкуючись не тільки з ним, а й із тими людьми, з якими він працює на одному підприємстві. Пріоритети для Ігоря Леонідовича — це, перш за все, сім’я, робота, колектив. Але цим щоденно-життєві переваги, звичайно, не обмежуються, вони вкарбовуються у більш ширші та глибші поняття, які охоплюють усе, що має будь-яке відношення до життя громади міста, області, а відтак і країни в цілому.

IMG_6893Нормальний клімат у колективі вирішує безліч проблем, із якими стикається кожен у нашому повсякденному житті. Але не кожен керівник може створити таку атмосферу, де б і дисципліна існувала, і виробництво нормально функціонувало, і зарплатня своєчасно виплачувалася б та ще й пристойна, а відтак і працівники були б задоволені, бо в кожного, звісно ж, є свої сім’ї…

S1480778Ігорю Желдаку — керівнику будівельної фірми «МЖК-Сервіс» — усе це вдалося впровадити у своєму зовсім не маленькому, але досить дружному й потужному колективі.

За 22 роки функціонування Чернігівська будівельно-виробнича фірма «МЖК-Сервіс», очолювана Ігорем Желдаком, зміцнила репутацію постачальника високоякісних послуг на будівельному ринку Придесення. А потужне виробництво з виготовлення вікон, дверей, меблів та інших видів продукції забезпечує стабільною роботою десятки й сотні працівників не тільки в Чернігівській області, а й по всій Україні.

Основний вид діяльності підприємства, яке він очолює, — це виконання будівельних робіт, виготовлення столярних виробів і меблів. Фірма виробляє перевірені часом високоякісні металопластикові вікна й двері на всі смаки, алюмінієві офісні перегородки, «теплі» фасадні системи, виготовляє склопакети.

S1480779Колектив фірми бере участь у ремонтно-оздоблюваних роботах багатьох соціальних закладів міста. Партія «Наш край», яка сповідує не політичні, а житейські та людські принципи, висунула 49-річного Ігоря Леонідовича Желдака кандидатом у депутати Чернігівської міської ради.

Ігор Желдак: «Депутат повинен бути порядним і чесним по відношенню до тих, хто його обрав!»

Не слова, а конкретні справи! 

Під час спілкування з Ігорем Леонідовичем мені цікаво було дізнатися у нього, яким повинен бути сьогоднішній представник від громади. І якщо відверто, думав, що зараз мій співбесідник вдасться до лекційного обрису предметної розмови, але ні — чітка та влучна відповідь не забарилася. «Депутат повинен бути порядним і чесним по відношенню до тих, хто його обрав!» — відповів Ігор Желдак.

S1480798Що ще скажеш? Без зайвих слів, ось так, здавалося б, дуже просто, але як вимірено, щиросердно й зрозуміло. Недарма так само він обґрунтовує свій свідомий вибір стати депутатом у представницькому владному органі міста. Коли я запитав, що ж усе-таки змусило його, цілком самодостатню людину, яка очолює потужне будівельне підприємство, обиратися до міської ради, він відповів:

— Ви знаєте, кожна порядна людина, яка чогось досягла в житті, не повинна зациклюватись тільки на власних інтересах. Як це не дивно звучить, але треба допомагати людям. Не тільки матеріально, а й власними знаннями, досвідом, порадами, чимось іще.

S1480799Мені вже справді важко дивитися, як ті, хто безпосередньо повинен займатися проблемами людей — депутати, чиновники, начальники державних та комунальних установ, доволі часто просто ігнорують звернення простих громадян. А тому й кількість проблем як у місті загалом, так і в окремих мікрорайонах, на превеликий жаль, тільки збільшується.

Чернігівська Лісковиця — це маленька Одеса 

Коли розмовляєш з Ігорем Желдаком, то розумієш, що для нього вирішення проблем свого колективу, який він очолює, не є замкненим простором — він по-справжньому не лише вболіває, а й намагається щось зробити, аби наше рідне місто було зразковим у всьому.

S1480804Така необхідність розуміння, безумовно, зумовлена часом. Він добре обізнаний з проблемами міста. Як член Громадської ради при Чернігівській обласній екологічній інспекції, наприклад, знає не з чуток про гостру проблему серцевини нашого древнього міста — річки Стрижень, про необхідність зведення підприємства з переробки сміття та безліч інших проблем, для вирішення яких необхідне зусилля не однієї людини, а колективу, громади. Але поміж інших загальноміських питань Ігоря Желдака особливо турбують ті, що стосуються безпосередньо рідної йому чернігівської Лісковиці. А вона для нього й справді рідна, адже ще змалечку він оббігав чи не всі стежки тут, та й навчався неподалік «Лісковицької» місцевості — у шкільному навчальному закладі на Валу. А тому не може аж ніяк погодитися, коли Лісковицю називають мікрорайоном, чи то й узагалі — околицею. Навпаки, саме цю частину міста Ігор Желдак вважає колискою Чернігова, де й справді перші поселення з’явилися, як вказують історичні джерела, тисячу років тому.

— Жодного такого району, як Лісковиця, у Чернігові не існує, — ділиться своїми враженнями керівник фірми «МЖК-Сервіс». — Адже територія Лісковиці охоплює частину знаменитих Болдиних гір; місце, де знаходиться історичної ваги Чорна могила; монастирі…

Не чекаючи результатів виборів, Ігор Желдак разом із мешканцями Лісковиці вже напрацювали конкретний план дій, який охоплює безліч питань, при вирішенні яких район повинен стати дійсно комфортним не тільки для тих, хто тут постійно проживає. Але щоб дійти до вирішення більш глобальних питань, таких як розвиток туризму, наприклад, у цьому регіоні міста, необхідно ще багато чого зробити відносно інфраструктури. Це і модернізація та запуск фонтану біля Болдиних гір, і відкриття аптечного закладу, спортивної площадки…

Цікаво, що про Лісковицю Ігор Леонідович говорив би годинами — настільки він обізнаний про цей край і, у чому я дійсно впевнився, щиро любить його.

Лісковиця — це один із сучасних районів нашого міста, який розташований на південний захід від стародавнього Чернігівського Дитинця, починаючи з XIX століття і до сьогодні відомого під назвою Вал, — розповідає керівник будівельної фірми Ігор Желдак. − Свою назву Лісковиця отримала досить давно. Нещодавно прочитав у книзі Герарда Кузнєцова, що, за результатами проведених у різні часи археологічних досліджень, ця територія була заселена та використовувалася мешканцями нашого міста ще в давньоруські часи. Це був так званий Чернігівський Поділ, який, починаючись біля підніжжя укріплень Дитинця, простягався заплавою аж до заснованої Св. Антонієм Печерським Болдино-горської Богородичної лаври… До нашого часу, як бачите, височить над Лісковицею велетенський Успенський собор Єлецького монастиря, зведений ще в XII столітті. Із давніх часів відомий переказ про те, що його засновником був могутній чернігівський князь Святослав Ярославович, який володів містом після смерті свого батька Ярослава Мудрого.

А ще Ігор Желдак Лісковицю вважає своєрідними легенями Чернігова, бо такої кількості садів не було і немає в жодному міському районі. «Чи не тому старовинне передмістя жило й колись повноцінним життям, — підкреслює Ігор Леонідович. — На зламі XIX та XX століть тут існували три навчальні заклади, синагога, пожежний обоз, базар та багато іншого». 

Проблеми, які не можна не вирішити…

Ігор Желдак як господарник добре розуміє: усе, що спланували і що ще доведеться спланувати, нелегко зробити, адже для цього необхідні чималі витрати — як фізичні, так і фінансові. 

— А хто каже, що це легко зробити? — погоджується кандидат у депутати місцевого органу влади. — Звичайно, колосальні матеріальні затрати і значне залучення людського ресурсу. Але ж треба нарешті колись і комусь це робити! Та й міську владу треба, так би мовити, «носом ткнути» в проблеми околиць Чернігова. Але ж не забувайте, що інфраструктура — це не тільки дороги, освітлення та прибрані вулиці. Це і нормальні медичні послуги, і повноцінна школа, і дитсадок, і транспорт, і правопорядок.

S1480819Ігор Желдак зустрічається з мешканцями мікрорайонів з приводу конкретних проблем, які здатен вирішувати. У нього є для цього і бажання, і досвід, і команда, і певні можливості, а головне, як я вже зазначав, — конкретний план. Є і сподівання, що чернігівці довірять йому гідно представляти інтереси громади у представницькій владній інституції — міській раді, яка не тільки, як вважає сам Ігор Желдак, повинна постійно «радитись», а й ефективно вирішувати цілий комплекс проблем.

S1480823Про робочий цикл своєї фірми, позитивні результати-досягнення і про те, як працюється його підлеглим, він не дуже полюбляє говорити, якось більше акцентує увагу на ще невирішених проблемах, у т.ч. й тих, які стосуються всієї громади міста. Але за нього розповіли працівники його ж підприємства. 

Ігор Желдак — людина слова! 

Сергій Анатієнко − заступник директора, працює 13 років:

— Почав я працювати тут заступником начальника цеху металопластикових і алюмінієвих конструкцій та склопакетів. Із перших днів своєї роботи зрозумів: Ігор Леонідович — порядна людина, цінує спеціалістів і, навпаки, не любить тих, хто недобросовісно ставиться до виконання своїх обов’язків.

Анатієнко СергійНині наше підприємство структурно розподілене на будмонтаж, який займається будівельними роботами, транспортний, столярний і металопластиковий цехи. Щодо останнього, то тут виготовляються як склопакети, так і вироби з металопластика. Ми випускаємо лише якісну продукцію, бо працюємо на устаткуванні німецького та італійського виробництва. Ми відмовилися від виготовлення виробів економ-серії, бо вважаємо, що така продукція не може бути дуже якісною та виготовлятися за потрібними стандартами.

У нас проводяться наради як по підприємству, так і по підрозділах, і ми завжди обговорюємо широкий спектр питань щодо покращення діяльності підприємства, випуску більш якісних виробів.

А робочий стиль нашого керівника — діловий: він хоч і строгий керівник, але поміркований і завжди конструктивний у підходах. Як кажуть у народі, і батогом, і пряником…

Олександр Шерештан, начальник столярного виробництва, працює 3 роки:

— Наша робота складна, але водночас і цікава. Бо ми не стоїмо на місці, а весь час прогресивно підходимо до справи. Виготовляємо якісні вікна, двері, меблі… Колектив у нас дуже згуртований, відтоку кадрів майже нема. Звідтоді, як я прийшов на роботу, звільнилися лише два працівники, та й ті за порушення трудової дисципліни. Працює наше підприємство не тільки для ринку Чернігова та області, а й для інших регіонів. Маємо намір вийти на закордонний ринок і реалізовувати там свою продукцію, бо можемо випускати свої вироби не гірше від тих же поляків, німців, угорців…Шерештан ОлександрДля нас у повсякденній діяльності завжди діє принцип: замовник завжди правий, а отже, все робимо, аби він був задоволений. Найголовніший натхненник такої плідної і творчої роботи — наш директор Ігор Леонідович Желдак, завдяки якому наше підприємство функціонує та нарощує темпи. Нині ми освоїли та застосовуємо найновіші технології, аби конкурувати з іншими виробниками подібної продукції. У найближчих планах — модернізація тих верстатів, які вже давненько працюють.

Вважаю, що представляти інтереси міської громади у владі повинні такі люди, як Ігор Леонідович. Він дуже вимогливий до людей, але ж і турбується про них. Пам’ятаю, як я колись насмілився не виконати його розпорядження, так на все життя закарбував собі більше так не робити…

Він уміє ефективно керувати своїм підприємством, а раз так, то й міській раді буде вкрай потрібна його фаховість. І взагалі Ігор Желдак — людина слова! Якщо сказав, пообіцяв щось зробити, то завжди виконає.

Генадій Швирьов, комірник, працює на підприємстві 10 років: 

— Після скорочення на армійській службі, а я був прапорщиком, прийшов сюди і з тих пір тут працюю. Якби не розумний стиль нашого керівника Ігоря Леонідовича, то я би тут, можливо, і не затримався. Уміло підібрані кадри, професійно виконувані завдання, покладені на працівників, а в результаті споживачам-замовникам надаються якісні послуги.

Швирьов ГеннадійНа нашому підприємстві створені гідні умови праці, своєчасно виплачується зарплата, забезпечуються соціальні гарантії. Ми постійно беремо участь у соціальних акціях Чернігова, а це допомога дитсадкам, школам, незахищеним верствам населення.

Наш керівник знає, як узятися за конкретну справу й довести її до завершення. А це найголовніше. Адже його підлеглі — керівники структурних підрозділів — теж дивляться на директора і з відповідальністю виконують покладені на них завдання.

Навіть у кризу, коли на деяких підприємствах працівники не отримували заробітної плати, ми своєчасно її одержували, бо наше підприємство працювало і працює стабільно. Це заслуга, в першу чергу, нашого керівника Ігоря Леонідовича Желдака, який відмінно знає свою справу і намагається завжди, одночасно з бізнесовими справами, турбуватися про людей, які тут працюють.

Ми теж надійна допомога Ігорю Леонідовичу, і він, мені так думається, впевнений у нас — у тому, що ми його не підведемо.

 Валентина Вонарх, інженер-технолог, працює на підприємстві 3 роки: 

— Кажуть, що для вирішення багатьох завдань або проблем у будь яких галузях потрібен талант. У Ігоря Леонідовича є не лише талант щодо будівельної сфери, а й здатність професійно організувати роботу колективу, а сьогодні, погодьтеся, на це не кожен здатен.Вонарх Валентина (2)Помітила, що наш керівник постійно вдосконалює свій фах, незважаючи на вже набутий досвід в організаційно-управлінській діяльності, а ми дивимося на нього і теж поглиблюємо свої професійні навички. Він — дуже прогресивна людина, завжди слідкує за всіма новинками в будівельній сфері. Саме тому у своїй роботі ми застосовуємо нові технології, методи та засоби виробництва.

Вонарх Валентина (1)На мою думку, було б справедливо, щоб і депутатами ставали ті, хто сам на владу не сподівається і допомоги від неї не потребує. Ті ж підприємці або потужні виробничники. Досвідчені та чесні люди, які й чиновницьку братію змусять працювати для громади.

 Олександр Дубовий, майстер меблевого цеху, працює 3 роки: 

— На сьогодні фірма рухається в потрібному напрямку. Завдяки нашому директору Ігорю Леонідовичу, фірма «МЖК-Сервіс» не простоює, а він сам заохочує нові інтелектуальні ідеї щодо дизайну та конструкторських розробок. Він підштовхує нас, щоб ми й самі були в курсі всіх новинок, які з’являються на будівельно-сервісному ринку країни, та впроваджували їх для виробництва продукції нашої фірми. Робота в нас досить складна, але ж і перспективна.Дубовий Олександр 2Нині ми опрацьовуємо нові технології з виробництва екологічно чистих меблів, яка б відповідала новим європейських стандартам ISA. Напрямки нашої діяльності різні — починаючи від бюджетних варіантів і закінчуючи елітними меблями, також в асортименті є вироби і для індивідуальних замовників-покупців, і для офісів.

Максим Терещенко, шліфувальник, працює 4 роки:

− На нашому підприємстві гарні умови для роботи, а це чи не найголовніше, що треба. Заробітна плата нам завжди виплачується вчасно, і вона, треба сказати, непогана як для Чернігова. Ми постійно завантажені роботою, і це добре з точки зору як виробничого процесу, так і заробітку.

Терещенко Максим 2Для мене при виборі з багатьох кандидатів у депутати вирішальними є такі критерії: професійність, компетентність, досвід та порядність. Керівником на виробничому підприємстві бути дуже й дуже непросто. Особливо зараз. Тому я вважаю: якщо людина ефективно керує виробництвом, а працівники її поважають — вона і депутатом буде гідним. Відповідальна людина обов’язково буде чесною перед своїми виборцями.

Олександр Чайка, столяр, працює 11 років: 

— Я отримую тут досить пристойний заробіток. До того ж, спробуйте сьогодні десь ще й заробити. Особливо зараз, у кризу. Тому ми стараємося виконувати свою роботу так, щоб менше було нарікань як із боку керівництва, так і з боку споживача. Тож що халтур не робимо!

Олександр ЧайкаІгор Леонідович — не з балакучих, але дуже відповідальний керівник, який уміє організувати весь виробничий процес. А отже, вважаю, що й депутатом має бути людина, яка дотримується свого слова. Якщо тебе люди обрали — виконуй те, що обіцяв, турбуйся про людей, а не балакай. Бо, як кажуть, язиком базікати — не мішки носити. Якщо людина фахова, має досвід, наприклад, виробничої чи господарської роботи, то й у депутатській діяльності розбереться. А конкретні позитивні досягнення у власній справі, на мою думку, неможливі без дбайливого ставлення до своїх працівників. Бо люди все бачать і все пам’ятають. Якщо керівник — порядна людина, то й підлеглі не підведуть. Було б непогано, якби депутатами ставали саме такі люди, як Ігор Леонідович Желдак.

***

А щодо політики та відношення Ігоря Желдака до партії «Наш край», то, перш за все, ця партія, можливо, єдина, яка відкинула політичні амбіції і на перше місце висунула те, чим сьогодні живуть наші люди. Напевно, саме тому навколо неї згуртувалися лише професіонали своєї справи, а це медики, освітяни, підприємці та й узагалі звичайні люди нашого рідного краю, які насправді реально, а не гаслах та на словах, хочуть зробити свій край процвітаючим у найширшому сенсі цього слова. Одним із таким професіоналів у своїй галузі є Ігор Леонідович Желдак — кандидат у депутати Чернігівської міської ради від партії «Наш край», який точно знає, і про це свідчать його конкретні справи в місті, як можна зробити Чернігів таким, щоб люди в ньому жили достойно й нікуди не хотіли з нього виїжджати. Це, напевно, і є саме те, що зміцнює взагалі нашу державу!

Сергій ВІТЕР


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/