Среда, 28 июля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Кандидата від «Слуги народу» з Чернігова охороняють автоматники

Кандидата від «Слуги народу» з Чернігова охороняють автоматники


Сьогодні ми в очікуванні на кращі зміни. Власне, ці очікування ніколи не зникали з мрій українців.

Липневі цьогорічні вибори до найвищого законодавчого органу країни вкотре дають нам шанс на реалізацію цих сподівань. Але, як часто буває, наші сподівання з часом не виправдовуються. Тоді ми робимо закиди комусь, а на свою адресу — жодних нарікань, мовляв, ми все правильно зробили, а винний хтось інший. Тож якби ми частіше думали, аналізували, прогнозували, можливо б і менше було всіляких внутрішніх катаклізмів.

Чи міг хтось уявити ще зовсім недавно, що кандидат в народні депутати від нової пропрезидентської партії «Слуги народу» Олег Семінський пересувається по північній столиці не просто з охороною, а... з автоматниками. І якщо брати до уваги те, що на Чернігівщині, слава Богу, не йдуть військові дії, то від кого захищають чергового «народного» представника особи з автоматами? Від самого народу — чи що?

На своїй сторінці у Фейсбук керівник регіонального відділення «Всеукраїнського об’єднання добровольців» Вадим Йовенко розповів про дещо й інші цікаві подробиці цього кандидата.

Чернігівці, напевно, добре пам`ятають, як свого часу колишній міський голова Чернігова Олександр Соколов виправдовувався за подаровану йому «одним бізнесменом» недешевої японської автівки. Втім, нічого особливого у цьому ніби й немає, адже подарунки ніхто не забороняє дарувати, навіть й колишньому очільнику міста над Десною, який ще до входження у мерію обіймав керівну посаду у комсомолі. А комсомольцю не знати відомої фрази основоположника комунізму Карла Маркса аж ніяк не личить. Він говорив: «Ничто человеческое мне не чуждо». Влучно сказано! Хіба не так? Але пікантність у тому, що цей подарунок, як стверджує Вадим Йовенко, зробив ніхто інший, як Олег Семінський! Тож самі розумієте: це вже не просто подарунок, якщо брати до уваги нинішні вибори, в яких балотується до Верховної Ради Олег Семінський, і який, до речі, позиціонує себе з «новим обличчям» нової команди «Слуга народу».

Ось як описує «подарований факт» Вадим Йовенко (подається у дещо скороченому вигляді — вилучені фрази, де обвинувачується Семінський у злочинах; ми не можемо цього робити, якщо не доведено це судом):

«Шановна Чернігівська громада!
Вчора, Всеукраїнське об’єднання добровольців провело свою прес-конференцію в Чернігові на тему “Ми воювали, а вони крали”. Вона стосувалася людей, які від різних партій йдуть до Верховної Ради і про яких суспільство має знати правду. Один з таких персонажів є Олег Семінський, який в статусі помічника депутата Шуфрича, йде від Президентської партії “Слуга народу”. Ми зверталися до Президента ще до висування Семінського, аби не допустити його. Але до Зеленського наша інформація так і не дійшла. А тому після нашого публічного заходу ми разом з журналістами вирушили до штабу Олега Семінського, аби запитати в нього особисто, як він корумпував колишнього мера Соколова і дарував йому Тойоту за будівництво автоцентру Тойота в Чернігові та ухилення від сплати пайових внесків. Виходить так, що у Семінського (...) жодної машини для армії так і не виявилося. Показово, що виборчий штаб Семінського розміщений в тому самому автосалоні...

Коли ми туди приїхали з пресою, але Семінського не було. Він з’явився в супроводі охоронців з автоматами без розпізнавальних знаків ще й викликав на підмогу поліцію. На наші запитання він так і не відповів, хоча пообіцяв пройти поліграф. Вчора ми всі побачили справжнього “Слугу народу” який зовсім інший, а ніж у своїх роликах. Він їздить в супроводі охоронців з автоматами, боїться людей і вважає, що все купляється і продається. І останню крапку він поставив сьогодні, коли звинуватив хлопців, боронивших нашу землю в замовності й брудних технологіях. А це тільки підкреслило гасло, з яким ми звернулися до людей: «Ми воювали, а вони крали!!! За нами правда! Семінського та йому подібних ми до Ради не пропустимо. Слава Україні!»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/