Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Кабмін зобов`язав «Чернігівгаз Збут» повернути невикористані субсидії


Постановою № 534 від 23 серпня 2016 року Уряд визначив новий порядок розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидій. Згідно документу, на рахунках споживачів мають залишитися субсидійні кошти для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання в розмірі, еквівалентному 100 куб. м газу. Зокрема, на Чернігівщині такий перерахунок відбудеться у 113,7 тисяч споживачів газу.

Перерахунок торкнувся лише споживачів — субсидіантів, які використовують газ на потреби опалення, а це близько третини від загальної кількості клієнтів «Чернігівгаз Збуту». Сума субсидії, яка залишилась на особовому рахунку, а це не більше 690 гривень, можна використати на оплату споживання газу в наступному опалювальному сезоні 2016—2017 р.р. Споживачі, які почали отримувати субсидію з 1 жовтня 2015 року, але до цього мали перед постачальником боргові зобов`язання, повинні обов`язково погасити їх «живими» коштами.

«Впродовж вересня ми готували інформацію щодо сплати після перерахунку для передачі банкам та платіжним сервісам, формували рахунки, а також спільно з управліннями соцзахисту проводили звірку по кожному споживачу», — зазначив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

Споживачам, у яких відбувся перерахунок, в жовтні надійдуть квитанції з додатковим полем «Переплата (борг) станом на 01.09.2016 р.», де буде вказана загальна сума поверненої до бюджету субсидії. На зворотньому боці – інформаційне повідомлення з роз`ясненням підстав повернення коштів і підказками щодо подальших дій споживачів. Окрім цього субсидіантам буде розіслане інформаційне повідомлення по електронній пошті. Більш детальний розрахунок розміру поверненої субсидії і залишку після проведення перерахунку можна побачити в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

Хочемо звернути увагу, що всі консультації щодо розміру субсидії можна отримати тільки у місцевому органі соціального захисту населення (УСЗН), який призначив споживачу компенсацію витрат на оплату послуг з газопостачання.

Вікторія СИДОРОВА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/