Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Ізраїльські журналісти обмінюватимуться досвідом з українськими колегами


Питання безпеки і захисту журналістів та створення суспільного мовлення обговорювалися під час зустрічі секретаря НСЖУ Сергія Омельчука з членом правління Національної спілки журналістів Ізраїлю Ростиславом Гольцманом.

Минулого тижня ізраїльський колега побував з візитом у Києві, інформує видання nsju.org.

В рамках зустрічі відбулося пряме включення ізраїльського телеканалу ILand та Держтелерадіо Ізраїлю.

– Журналістів цікавило, насамперед, питання безпеки. Зокрема, цікавилися вбивством Павла Шеремета та запитували думки з цього приводу. Говорили і про професійні стандарти, зокрема, чи не перебуваємо ми в полоні стереотипів про те, що владу не можна критикувати. Звісно, ми в Україні вже не говоримо про недоторканність влади з боку журналістів. Але питання в іншому – в професіоналізмі, в умінні підготувати аналітичні, критичні матеріали, провести резонансні інтерв’ю. Саме тому Національна спілка журналістів України велику увагу приділяє підвищенню кваліфікації колег, – зазначив Сергій Омельчук.

Також, як розповідає секретар НСЖУ, з ізраїльським колегою вони ділилися досвідом створення суспільного мовлення. Адже в Ізраїлі також відбувається цей процес.

– Відмінність у тому, що в нас цей процес відбувається так би мовити «безвідривно» для колективів, а в Ізраїлі журналісти, котрі працювали в державному телерадіомовленні, перш ніж влаштуватися уже в структуру суспільного, на півроку залишаються без роботи, – розповідає Сергій Омельчук.

Крім цього, представники медіаорганізацій двох країн домовилися про подальшу співпрацю – двосторонні візити делегацій журналістів для обміну досвідом.

– Я радий, що Сергій Омельчук за допомогою ізраїльських каналів радіо і телебачення зміг напряму звернутися до ізраїльських глядачів і слухачів і чітко роз’яснити позицію Національної спілки журналістів України з різних питань. Ми домовилися про розвиток професійних зв’язків наших спілок. Сподіваюся, що зустріч надала серйозного імпульсу цьому процесу, – прокоментував Ростислав Гольцман.

Також ізраїльський колега подарував НСЖУ картину із символікою своєї професійної спілки.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/