Среда, 21 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Із сімдесят сьомою річницею визволення Чернігова

Із сімдесят сьомою річницею визволення Чернігова


Вітаю Вас із сімдесят сьомою річницею визволення Чернігова. Сьогодні в це важко повірити, але після війни місто над Десною увійшло у трійку найбільш зруйнованих міст СРСР — бої велись за кожен квадратний метр, за кожен провулок.

Дорогі чернігівці! Шановні ветерани!

Опубліковано Sergiy Kordyk Неділя, 20 вересня 2020 р.

Завдяки мужності наших пращурів вдалося зберегти багату історико-культурну спадщину древнього міста, яка є скарбницею всієї України.

Для кожного з нас цей день особливий.

Звісно, день міста – це формальна дата, адже наш Чернігів має історію в понад 1300 років. Це – місто, яке було одним із стовпів Київської Русі її північним форпостом. Тому Чернігів є ще й наочним свідченням давності нашої державності.

Сьогодні ми всі об’єднані в єдиному прагненні – відновити промислову славу Чернігова та зберегти його культурне надбання.

Дорогі чернігівці! У цей день бажаю кожному з Вас мирного неба, міцного здоров’я, бадьорості духу, добробуту, процвітання та благополуччя на довгі роки життя!

Олег Семінський


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/