Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Із героєм-розвідником попрощався Чернігів


DSC_0071За день, коли зима весну зустрічає, прощалися чернігівці з Євгеном Бушніним, який загинув у Краматорську. Касетні снаряди підвищеної дальності «Торнадо» обстріляли штаб АТО, що дислокувався у місті.

Осколочні  боєприпаси втілили в кількох цивільних осіб та військовослужбовців, тож сім мирних жителів і чотири військових загинули одразу, а більше тридцяти — поранено.
Під час обстрілу життя обірвалося і в Євгена, який служив у Хмельницькому полку, звідкіля призивався на службу. А тому провести в останню путь свого побратима приїхали і хмельничани.

Керівник медіа-центру Міністерства оборони України в Чернігівській області Вадим МИСНИК розповів, що при штабах армії командування створило спеціальні загони спецпризначення. Вони розпорошені у різних місцях, виконуючи чітко поставлені завдання. Основна функція у їхній діяльності – це збирання даних про наявність ворожих російських військ.  В одному з таких загонів служив і Євген.

DSC_0037

14 лютого прощатися до Катерининської церкви в Чернігові, де відспівували загиблого бійця, прийшло багато чернігівців.

DSC_0047

Поховали захисника Вітчизни Євгена Бушніна на міському кладовищі, у Яцево.

DSC_0039

— Євген віддав за свій народ, за свою родину, за свою землю найголовніше – своє життя, — зазначив під час поховання воїна-патріота архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій. — Нехай Господь прийме цей найцінніший дар — його душу в царство своє! А всім нас дасть світу, правди і свій захист — щоб зло війни припинилося якомога швидше, а Україна розцвітала. Україна завжди пам'ятатиме своїх героїв — синів і дочок, які назавжди пішли в небо — заради нас, живих! Царство небесне Євгенію і вічний спокій. Слава Україні!

DSC_0040

DSC_0049

Чернігівський міський голова Олександр Соколов, учасник бойових дій в Афганістані, відзначив:

— Дорогі чернігівці, бойові побратими, друзі! 15 лютого виповнюється 26 років, як завершилася війна в Афганістані. Більшість батьків і матерів сподівалися, що афганська війна стане останньою, на якій ми втрачали наших співвітчизників. На жаль, війна прийшла в наш дім знову. І Наталія Миколаївна, Валерій Дмитрович, Наталія Валеріївна, тринадцятирічний син Микола, на превеликий жаль, випробували весь жах сьогоднішньої війни на собі — вони втратили сина, чоловіка, батька. Спецназівець Євген Бушнін віддав життя за нашу незалежність. Ми всі сподіваємося, що 15 лютого, нарешті війна зупиниться, батьки і матерів не будуть ховати своїх синів. А сини і дочки будуть знати, що у них є батько. Ми висловлюємо надію, що вистачить мудрості всім, щоб зупинити кровопролиття.

DSC_0042

DSC_0065

Усі, хто знав Євгена, зауважують, що він був неймовірною людиною: добрим, чуйним, готовим завжди прийти на допомогу тим, хто її потребував. Женя був прекрасним хлопцем! Таким він і залишиться в пам‘яті інших.

Сергій Вітер. Фото автора

Відео: Телеагенція «Новий Чернігів»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/