Четвер, 19 Вересень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Історичний роман «Відступник» буде представлено у Чернігові

Історичний роман «Відступник» буде представлено у Чернігові


У четвер, 18 жовтня, в читальній залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М.Коцюбинського відбудеться перша презентація історичного роману «ВІДСТУПНИК» цьогорічного переможця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», нашого земляка Володимира Ворони.

Початок – о 14.00. Запрошуємо всіх бажаючих!

Захопливі події роману розгортаються в кінці Х столітті на сіверській землі. Книга недарма має підзаголовок «Роман-подорож у минуле», автор ставив собі за завдання заповнити чимало білих плям в історичній белетристиці на теми історії Давньої Русі, використавши для цього велику кількість дослідницьких матеріалів професійних істориків, котрі не відомі широкому загалу читачів.
Володимир Ворона запрошує до спілкування всіх поціновувачів рідної історії, краєзнавців, етнографів – як професіоналів, так і любителів. Мова піде про давню історію Сіверщини, про наше коріння, слідів котрого ще досить багато в звичаях та обрядах нашого повсякдення, а ще про вимисел і реальність в історичній літературі: де та межа, що їх поділяє?

Після презентації відбудеться автограф-сесія. Всі бажаючі зможуть придбати книги Володимира Ворони та зробити з ним фото на добру згадку про цю подію!

Нагадуємо, початок презентації о 14.00!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/