Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Історичну актову книгу Козелецького нотаріуса представили у Чернігові

Історичну актову книгу Козелецького нотаріуса представили у Чернігові


Під час фахової дискусії «Місце нотаріату в системі правових органів України», яка відбулась у Чернігові в жовтні, заслужений юрист України, професор, кандидат юридичних наук, Президент ВГО «Академія нотаріату України» Володимир Черниш продемонстрував присутнім історичний документ – «Актову книгу Козелецького нотаріуса П.І. Меланченка», що велася ще в ХІХ ст.

Як повідомив професор, не дивлячись на те, що усі записи робилися вручну, нотаріуси того часу дуже грамотно з правової точки зору формулювали речення. «Якими точними й виваженими були вислови, як акуратно велися записи, які використовувалися підписи й печатки. Вочевидь, нотаріус вже у той час був високо освіченою людиною… Йдеться про нотаріальну лінгвістику та стилістику», – зауважив Президент ВГО «Академія нотаріату України», ─ підкреслив Володимир Черниш.

 – Наші попередники досконало знали латинь, семіотику – науку по символи та знаки, сфрагістику та геральдику, діловий етикет, а не лише правові дисципліни, їх підготовка велася не один рік, ─ наголосив професор.

Пряма мова:


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/