Понедельник, 20 20 января20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Інженерні війська – важлива галузь в обороноздатності нашої країни


1-го лютого  в Ніжині військові інженери відзначили 80-річний ювілей 250-ї центральної інженерної бази Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України.

До святкування інженери готувалися заздалегідь. До ювілею випустили книгу та пам’ятний знак, підготували святкові накази. Урочистості та нагородження відбулися у Ніжинському драматичному театрі імені Михайла Коцюбинського, артисти якого подарували ювілярам святковий концерт. Привітали військових і представники місцевої влади.

У 2008 році базу розформували, залишився невеликий підрозділ, який перевели на Київщину. Але з початком російської агресії на Донбасі, частину не просто відновили, а й підсилили новим особовим складом. Військові інженери зосередилися на відновленні техніки.

ніжин кушнірМикола Кушнір, начальник 250 інженерної бази:

– В кінці 2014 року, в жовтні, згідно спільної директиви Міністра оборони генерального штабу на базі нашої частини був сформований підрозділ – інженерно-технічний батальйон, який передислокувався в зону проведення антитерористичної операції, а саме, в Луганську область місто Новоайдар,  – розповідає полковник Микола Кушнір, начальник 250 центральної інженерної бази Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України. – По сьогоднішній день виконує завдання по обладнанню і облаштуванню, як інженерних загороджень, так і влаштуванню оборонних рубежів. Обладнали більше 600 км оборонних споруд, відремонтували більше 250 одиниць інженерної техніки. І на сьогоднішній день продовжують цю важку роботу.

 

Ніжин 3Є у ніжинців і справжні бойові офіцери, один з них Сергій Бурковський, який до останнього дня захищав Донецький аеропорт.

— На даний час особовий склад мого підрозділу теж приймає участь в зоні АТО, а саме, ремонтний підрозділ займається евакуацією, ремонтом та відновленням інженерної техніки, − підкреслив комбат Сергій Бурковський.

 

ніжин 2До ювілею випустили книгу про історію військової частини. Ніжинці сподіваються, що базу більше не розформують, а навпаки вона буде лише розвиватися.

Подробиці – у відеопублікації, в якій використані зйомки офіцерів прес-центру МО України (м.Чернігів)  Олександра Штупуна та Ігоря Березинського.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/