Воскресенье, 11 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Інспектори Чернігіврибоохорони разом з поліцією полюють на браконьєрів


На Чернігівщині розпочалась весняно – літня нерестова заборона на лов водних біоресурсів. Але браконьєри, в гонитві за легкою здобиччю, не додержуються ніяких правил та нехтують забороною. В цьому переконались державні інспектори Чернігіврибоохорони спільно з поліцією Чернігівського відділку.

В процесі планового рибоохоронного рейду 05.04.2017 року о 7 00 на р.Десна, поблизу с.Смолин, Чернігівського району, затримано правопорушника, мешканця смт.Гончарівське Чернігівського району. Громадянин, порушуючи правила рибальства, за допомогою заборонених знарядь лову – 2 сітками зяберними виловив 10 кг. риби, а саме: плітка — 48 шт., плоскирка — 6 шт., синець — 24 шт., щука — 1 шт., лящ — 2 шт...

Внаслідок протизаконних дій «рибалка» повинен сплатити збитки завдані рибному господарству України в сумі 7004 грн. та штраф за порушення правил рибальства.

По даному факту складений протокол про адміністративне правопорушення буде направлено до Чернігівського районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушника до відповідальності згідно чинного законодавства.

Чернігіврибоохорона просить про всі факти правопорушень рибоохоронного законодавства повідомляти на телефони «гарячої лінії» Чернігіврибоохорони 099-112-13-44 та (0462) 937-557, які працюють цілодобово.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/