Понедельник, 24 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Хто за гроші «впливає» на антимонопольний комітет

Хто за гроші «впливає» на антимонопольний комітет


Чернігівський міський голова закликав правоохоронні органи перевірити тих, хто за гроші «впливає» на антимонопольнй комітет.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зробив оголошення про те, що за рішенням Антимонопольного комітету тендер на закупівлю Черніговом 10 тролейбусів визнаний недійсним.

Міський голова уточнив, що АМК прийняв таке рішення за скаргою учасника, який запропонував не найнижчу, а найвищу ціну.

— Цей скаржник (дніпропетровське ТОВ «Літан») прийняв участь у цьому тендері, мав усі можливості виграти його, але програв з різницею в ціні близько 15% від ціни переможця. І він оскаржував ті умови, які особисто на нього ніяк не вплинули, — сказав він.

Одночасно міський голова повідомив про те, що до нього в цей час неодноразово надходили пропозиції звернутися до різних юридичних фірм, які за винагороду нібито допоможуть вирішити в потрібний бік питання в антимонопольному комітеті.

Владислав Атрошенко наголосив на тому, що з такими пропозиціями мають розбиратися правоохоронні органи.

Також він публічно звернувся до вищого керівництва держави з проханням уважніше придивитися до роботи АМК:

— На жаль, сьогодні процедури, які запропоновані для того, щоб обходити корупцію, економити кошти, не є надто ефективними, — зазначив він. – Я звертаюсь до вищого керівництва держави: уважніше придивитися до суті запропонованих процедур ProZorro і до роботи антимонопольного комітету. Чи зрештою це сприяє економії коштів, ефективній роботі місцевого самоврядування? Чи, навпаки, призводить до того, що добропорядні підприємства взагалі не приймають участь у цих тендерах, щоб не втягуватись у процеси оскарження і не бути вимушеними стимулювати недобросовісних конкурентів, аби ті відкликали свої скарги.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/