Вторник, 11 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Хто з кандидатів у мери хоче співпрацювати з підприємцями


Меморандум про співпрацю запропонували підписати чернігівські підприємці кандидатам на посаду Чернігівського міського голови.

В цьому меморандумі — вимоги та пропозиції для покращення бізнес-клімату в нашому обласному центрі, напрацьовані в місцевому бізнес-середовищі. Листи-запрошення були надіслані на адреси всіх партій, які висувають своїх представників на посаду мера у Чернігові.

IMG_3468— Ставлячи свій підпис, ці кандидати не тільки продемонструють підтримку малому та середньому бізнесу, а й готовність реалізувати наші пропозиції щодо покращення бізнес-клімату в м. Чернігові, — підкреслює один з координаторів цього проекту, голова Центру підтримки малого та середнього бізнесу Ірина Березинець. — Ця зустріч проходить за ініціативою Коаліції малого та середнього бізнесу м. Чернігова та регіональних партнерів проекту USAID «Впевнений бізнес — заможна громада».

IMG_3488Серед головних вимог/пропозиції чернігівських підприємців прозвучали такі:  припинити діючі корупційні схеми та унеможливити використання владних повноважень для особистого збагачення чиновників; вжити заходів для демонополізації ринку постачання електроенергії в Чернігові; передавати земельні ділянки в оренду підприємцям на термін більш ніж 5 років; створити громадську раду підприємців при виконкомі Чернігівської міської ради та налагодити постійний контакт представників влади та бізнесу; навести порядок у розміщенні зовнішньої реклами в обласному центрі тощо.

IMG_3488— Упродовж серпня-вересня 2015 року ми провели 7 фокус груп, опитування та анкетування, в яких взяли участь близько 500 представників різних сфер підприємницької діяльності, і в результаті сформулювали вимоги до влади, що потребують вирішення на національному та регіональному рівнях, — повідомила журналістам координатор проекту «Впевнений бізнес – заможна громада» Тетяна Опришко. – Експертизу матеріалів проводили Віталій Сальва, Дмитро Шпак та Сергій Проценко. Регіональними партнерами проекту стали ГО «Сяйво Сіверщини», спільний представницький орган роботодавців Чернігівської області ЧООР «Сіверщина», профспілкові організації підприємців.

IMG_3494

IMG_3495Тож хто з кандидатів на посаду Чернігівського міського голови готовий почути підприємців і внести їхні вимоги/пропозиції до своїх виборчих програм, а головне – дійсно почати реалізовувати у разі перемоги на виборах до органів місцевого самоврядування у жовтні 2015р.? Свої підписи під меморандумом сьогодні поставили представник партії «Демократичний альянс» Ігор Андрійченко та самовисуванець Сергій Куценко, а також представники партій «Наш край» (Василь Куліда) та ВО «Свобода» за дорученням від кандидатів на посаду міського голови. Однак переважна частина кандидатів на посаду мера Чернігова підписання цього документу проігнорувала. Як-то кажуть, коментарі зайві.

16 жовтня підписати цей меморандум зможуть кандидати на посаду депутатів чернігівської міської ради. Зустріч із ними відбудеться об 11.00 в конференц-залі готелю «Україна» (пр. Миру, 33, конференц-зала).

Координатори проекту:

Березинець Ирина, 0979321105; e – mail: berezenets@gmail.comє

Опришко Тетяна, 0937496656; e — mail: tana.opko@gmail.com

Жимолостнова Світлана, 0685118357; e – mail: chernihivednict@mail.ru

Довідково

Проект USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» сприяє внесенню, ухваленню та впровадженню невідкладних реформ у сфері боротьби з корупцією та покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств в Україні. Проект впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва (СIPE). Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. 

В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/