Понедельник, 25 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Хто з бійців АТО отримає матеріальну допомогу


Перші 10 добровольців АТО вже найближчим часом отримають матеріальну допомогу, інформують в прес-службі Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області.

Члени комісії, до якої ввійшли представники Руху «Справедливість», добровольчі батальйони і державні службовці майже одноголосно проголосувала за надання матеріальної допомоги в розмірі 5000 гривень наступним бійцям-добровольцям:

Олександр Бабіч, Олександр Лапа, Сергій Проценко, Олександр Буга, Євген Руденко, Євген Ланько, Віктор Іллюшко, Ярослав Рудич, Володимир Рудич, Володимир Число.

Наступне засідання комісія проведе після надходження відповідних документів від бійців-добровольців.

Оксана Голубова — керівник Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість»: «Рух «Справедливість» – це тисячі людей по всій Україні. Серед нас волонтери, учасники АТО, просто активні громадяни. «Справедливості» не байдужа доля рідної землі і тих, хто бореться за неї. Тому ми усіляко підтримуємо захисників України, як на передовій так і тут, на «мирній» землі».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/